Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan aki lakott/...

Van itt olyan aki lakott/ lakik az Óbudai diákhotelben,és leírná, hogy milyenek az ottani körülmények?

Figyelt kérdés
Engem most vettek fel oda, de elég sok rossz dolgot hallottam róla. Az interneten is sok rossz véleményt olvastam, pedig a kollégium weboldalán talált fényképek alapján elég jónak tűnik. Most akkor mi az igazság?

2020. aug. 26. 23:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Én laktam ott. Elég siralmas a hely. A takarítók a szintemen kissebségiek voltak, reggelente ordibáltak egymással a megszokott módjukon. Egy konyha és 4 tusoló volt kb 50 emberre. A konyha állapota siralmas volt, főleg a higiniával és a szagokkal volt baj, fürdőben nem mindig volt meleg víz. Az ágyak nekem kicsik voltak pedig nem vagyok egy nagy darab egyáltalán. Falak papír vékonyak, hallassz kb mindent, amit nem akarsz azt is. Have fun
2020. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor laktál ott?
2020. aug. 26. 23:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Kezdem megbánni hogy azt jelöltem meg első helyen. 😅
2020. aug. 26. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Én már a negyedik évem kezdem itt majd. A takarítók tényleg iszonyú hangosak.... a konyha akkor mocskos, ha akik főznek bent, képtelenek maguk utan elpakolni, vagy beleöntik a lefolyóba a tésztának a felét.... a falak tényleg vékonyak. A berendezés a szobában szerintem szép. Ha van még kérdésed írhatsz üzit is.
2020. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom hogy nem ajánlom senkinek. 4 félévet vagyis 2 teljes évet laktam ott és minden perce szenvedés volt.

A konyha, fürdő és mosdók egyszerűen kegyetlenül undorító és mocskos volt mindig. A konyhában penészes fal, 2 mikróból egyik sem működött, emellett olyan retkes minden hogy nincs gusztusa embernek ott főzőcskézni.

A fürdőben gyakran volt véres tampon simán eldobva, óriási haj és szőr csomók a lefolyóban és örülhettél ha hideg víz folyt egyáltalán. Többször leszakadt a plafon és napokig ott volt a földön a törmelék.

A mosdók voltak a legelviselhetetlenebbek, a FAL többen helyen össze van szarva, minden hétvégén szét volt hányva az összes WC.

A folyosón gyakran voltak 1-2 napig vércseppek.

A szobákban a bútorok nagyrésze sérült, ergó a szekrényben le van szakadva a polc, az ágy keret törött, a polc ingadozik. Fűtés nem volt egész télen, de nem vihetsz be hősugárzót sem.

Minden ősszel ellepik az épületet a poloskák.

A takarítók valóban kisebbségi emberek, akik kora hajnalban csakis ordibálva tudnak kommunikálni és valójában nem takarítanak semmit csak telefonoznak, ergó lásd a mocskos undorító mellékhelyiségeket.

A kollégium vezetősége irtózatosan proli, 0 probléma megoldó képesség, viszont annál nagyobb arc.


Komolyan mondom hogy ennél csak jobb kolik van, senki nem bírja ott sokáig.

2023. aug. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!