Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek itt mi történt..?

Szerintetek itt mi történt..?

Figyelt kérdés

Tavalyi történet, de most eszembe jutott valamiről, egyszerűen a mai napig nem tudom mi zajlott le benne. Szóval.

Volt egy lány suliban, akivel eleinte sokat beszélgettem, de hamar felismertem, hogy ebből nem lesz barátság. Eleinte nagyjából tudta tartani a beszélgetést, bár sosem kérdezett vissza, de a végére már nem is próbálkozott és csak én beszéltem. Ha kérdeztem egy ühüm/ aham volt a válasza, még akkor is, amikor nem eldöntendő volt a kérdés. Szóval már egyre kevesebbet, végül nem is kerestem a társaságát.

De pár helyen mellettem ült, szóval párszor szóba elegyedtünk.

De a fura rész, hogy suliban meg árnyékként követett engem, ha megálltam, gondolván akkor már be is várom, ő is megállt, de nem jött mellém. Volt, hogy egyik óra előtt kiment az osztályból is kint várt rám, majd, mikor már kimentem jött utánam és szerintem nem is gondolkodott, csak követett. De én meg a mosdóba mentem először és az ajtóban esett le neki hol is vagyunk és zavarba jött, de még mindig nem ment el..

De az történt, hogy ő és a "pasija" (sosem találkoztak, csak neten tartották a kapcsolatot és ott is ismerkedtek meg, de kijelentették, hogy járnak..) alkottak egyet. A lány létrehozott egy chat csoportot hármunknak, de mivel nem voltam itthon, az elejéről lemaradtam, ami itt most egy 10-20 perces videóhívás volt. Véget ért, mire felnéztem és elkezdtem írni, de erre föl a srác kilépett. a bent maradt lányt kérdeztem, hogy minden oké-e, meg, hogy ez mi volt. Kedves voltam, nem bunkó. De ő nekiállt kertelni, hogy csak véletlenül felhívott engem. Még kérdezgettem erről picit, de nem volt hajlandó többet írni, csak rettenet mód idegesít, hogy ennyire hülyének nézett.

Szerintetek ezt miért csinálták? Mit akartak ezzel?


2020. aug. 29. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mivan?
2020. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A lány létrehozott egy chat csoportot (ő, én, a pasija) majd videóhívást csináltak. De ezt csak később láttam, mert nem voltam otthon. Hazaértem, meg akartam volna kérdezni, hogy ez mi volt, de mire elküldtem volna az üzenetet a srác kilépett. Így csak a lánynak ment el. Ő meg csak annyit mondott, hogy véletlenül megnyomott valamit és felhívott.

A kérdés pedig, hogy szerintetek ezt miért csinálta? Mert véletlenül biztosan nem dobok össze egy csoportot és csinálok videóhívást..

2020. aug. 29. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Oszt te fiú vagy é vagy lány?
2020. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány
2020. aug. 29. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el, hogy en veletlenul erintokepernyon csinalok sokmindent, amit nem akartam.

Ne legyel paranoid.

2020. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!