Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Velem van a baj? Vagy tényleg...

Velem van a baj? Vagy tényleg nem normálisak a volt és mostani osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Tehat lány vagyok most megyek gimibe és ez lesz a 3. osztályom. Alsoba az 1. osztályomba strébernem gondoltam mert akkor nagyon erdekelt a tanulás és vertek meg bántottak. Aztán átkerültem egy másik isztályba. Ott se tudtam senkivel se közeli kapcsoltatot kialakítani, pedig akkor kár nem voltam streber de 4es 5ös tanuló vagyok a mai napig. Nagyon gazdagok voltak az osztálytarsaim mind és egy nagy lánybanda volt. Azt mondták hetedikben ha sminkelek és márkás cuccokba járok barátkoznak velem. De nem vagyok hülye nyilvan nem változtattam meg magam ezert plusz nem álltam keszen a sminkelesre későn erő tipus vagyok. Szoval meg egesz eletembe egy baratom se volt. Iszonyatosan vartam a gimit. Megbeszéltünk egy találkozót a lányokkal. Kedvesnek tüntek azt hittem minden rendben lesz. Találkoztunk a városba hát nagyon megdöbbentem mert úgy 18nak neztek ki legalabb de kedvesnek tüntek. Aztán elmentünk sétálni de egyszerüen nem tudtam beszélgetni velük útközbe egy csomo emberrel találkoztunk akit nem ismertem. Eleg gaz szitu volt nem beszeltek velem. Konkretan semmiről se beszeltek csak "helyes pasikról" Eleg keveset szoltak hozzám nem voltunk egy sulycsoportba.Aztam felmentünk egy ilyen hegyre most nem akarom megirni hol és ott sok 15-18 éves forma lógott. Konkretan kitalaltak hogy menjunk ida 3 sráchoz de idösebbek voltak. Cigiztek meg minden en nagyon rosszul ereztem magamat es eljöttem. Velem van a baj?

Amúgy 152 cm-es barna hajú és szemü átlagos testalkatú lány vagyok.



2020. aug. 30. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ezért utálom a gimit! Nem, nem veled van a baj, becsülendő hogy nem változol meg mások miatt 🙂

16/L

2020. aug. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem veled van a baj! Egyszerűen olyan a társaság/környezet amiben vagy, ami nem illik a személyiségedhez. De magával a személyiségeddel semmi baj nincs.
2020. aug. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem veled van a baj. Én is voltam hasonló szituban már.
2020. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is normális vag>; meg azok az osztálytrásaid is, akikről írtál. Csak mások vagytok, különbözőek. De ez természetszerű, különböztök egymástól. Más fajta stílusú/típusú emberek vanank, és ez így szép,hogy nem mindenki egyforma. de most konkértan velük kapcsolatban semmit nem írtál le, amibe bele lehetne kötni; de saját magaddal se, úgyhogy nem igazán értem a kérdést, de amúgy tehát okés.
2020. szept. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!