Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék beszélgetni az...

Hogyan tudnék beszélgetni az osztálytársaimmal normálisan, annak ellenére, hogy mindig kiközösítenek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a beszédes fajta, és az iskolában se nagyon barátkozom. A kérdés egyszerűnek tűnik, de valamiért sose tudok normálisan elbeszélgetni velük, a többsége kinevet, vagy kicsúfol. Min tudnék változtatni? A hozzáállásommal lehet a baj, mert mindig ha kérdeznek nem válaszolok általában, és már olyanokat kérdeznek, amik igazán az én magánügyem.

Lehet hogy azért mert az osztályban szinte mindenki csúnya szavakat használ, amit én nem szoktam mondani. Most is cigiztek nemrég a fiúöltözőben és lebuktak, és 4-en vagyunk fiúk, aki közül tudtam ki cigizett. A tanár azt mondta, hogy ha nem mondja el valaki akkor mindenki kap igazgatóit, és persze én elmondtam. Azóta az osztály nagy része azt mondta hogy elárultam, ezért szégyelljem magam.

Szóval hogy tudnám lepattintani ezeket a rosszat akaró embereket, vagy hogyan győzzem meg őket, hogy hagyják abba a csúfolódást, bánásmódot amit folytatnak? Talán velem van a probléma? 16F



2018. nov. 12. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgysem adott volna mindenkinek igazgatóit. Hülyeség volt beköpnöd őket.

Am a kérdesre válaszolva: próbálj meg olyan alkalmat találni amikor csak ketten vagytok. Érdeklődj, kérdezz és próbálj közös témát találni ,különben egyoldalú kérdezz felelek lesz.

2018. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni, max. azt, hogy kibeszéled/kiírod magadból. (Ha akarod, akár nekem is elküldheted)

Hülyén hangzik ez a kiírás/kibeszélés, de ha nem teszed, előbb-utóbb idegileg összeroppanhatsz, vagy legalábbis közel kerülhetsz hozzá... és egyébként néha még meg is könnyebbül az ember.


De ne gondold, hogy te tettél rosszat (igenis, élő példa vagyok rá, van olyan, hogy mindenki kap hiányt/beírást/egyest. Van aki betartja), ha fordított eset lett volna tuti teged is simán bemártanak, és abból semmi probléma nem lett volna.


Üdv: 16/L

2018. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!