Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akit megvertek iskolábana nem...

Akit megvertek iskolábana nem szoltatok apátoknak hogy verje meg azt aki megvert tègeted? Ismertek ilyen aki behívta apját iskolába hogy verje meg?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dakotáéknál biztos ez a bevett módszer, de normálisan gondolkodó szülő nem azért megy be a suliba, hogy megverjen egy gyereket, hanem, hogy beszéljen a gyermeke osztályfőnökével, esetleg az igazgatóval, mit is lehetne tenni ebben az esetben.
2020. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Engem fenyegettek, hogy ga elpofázom otthon akkor még jobban verni fognak. Egyszer apám véletlenül arra ment és látta hogy az udvaron csesztetnek, odament és megfenyegette a gyereket, erre másnap vagy tízen vártak hazafelé menet az utcasarkon és összerugdostak mert hogy én biztos szóltam apámnak.
2020. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden szülő hülye, aki a fiúgyerekét nem iratja be küzdősportolni legalább egy olyan szintig, hogy meg tudja magát védeni.
2022. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!