Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha szalagavaton nalunk a...

Ha szalagavaton nalunk a lanyok akarnak keringozni, akkor minden lanynak kotelezo?

Figyelt kérdés
Nyilvan akkor ha lesz szalagavato
2020. szept. 1. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem kötelező táncolni. Aki akar az kifizeti az árát és elmegy gyakorolni.


Az is közrejátszik, hogy átlagosan 200+ végzős van. Ha mindenki táncolna akkor nem lenne sehol hely a székeknek (amin mi és a szülők ülünk).


Én nekem idén februárban volt a szalagavatóm, de nem táncoltam. 200+ főből, ha táncolt 30 fő.

2020. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

NINCS OLYAN, hogy kötelező. Tudom, hogy rohadtul szeretnek ezzel ijesztgetni, de NINCS, NINCS, NINCS!

Annyi van, hogy ha a táncórák, netán maga a műsor is tanítási időben vannak és nem enged el a tanár, akkor ott kell maradni rajtuk (de nem kényszeríthetnek, hogy táncolj!), különben igazolatlan hiányzást kapsz. Ezt tehetik egyedül kötelezővé. A többire hiába vágják a pofákat.

Szánalmasnak és rohadt dühítőnek tartom, hogy sok helyen még mindig ilyennel fenyegetőznek (pedig nem vagyok egy “a diáknak csak jogai vannak” típusú ember).

2020. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem táncoltam, mert nem akartam. Az osztályfőnök persze mondogatta, hogy, "ugy táncolsz?", de majd elengedte.


Az egyik osztálytársam meg azért nem táncolt, mert szédült.


Szereztek helyettünk 2 11.-es csajt. A tánctanárt meg félig fizettük mi félig meg ők, hogy azért ne az legyen, hogy nem is neki van szalagavatójuk de fizessenek.

(15 lány, 15 fiú volt az osztályomba, szóval mindenképp kellett volna valaki, mert 2 fiú együtt nem táncolhat)



Ha mást nem, első próbán megmondod, hogy te ettől a sok lépkedéstől, forgástól és himbálózástól szédülsz, így nem akarsz táncolni, mert nem akarsz majd ott ellepcsenni a padlón. ;)

2020. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!