Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az őszinte véleményetek az...

Mi az őszinte véleményetek az alábbi tanári magatartásformáról?

Figyelt kérdés

Közel fél év után ismét viszont látom a tanáraimat és ők is engem. Az utolsó találkozás óta összesen 10 kg-ot fogytam, hiába nincsen papíron a diagnózis a kezemben de most már tudom hogy evészavar az oka.


Tehát a mai incidens: névsor olvasás közben a tanárnőtől lényegében ez hangzott el, kb 30 lány előtt! (osztályom ÉS egy másik osztály)

Hogy te jó ég Sárika mennyit fogytál állj csak fel. Majd fel kellett állnom a nagy teremben mindenki előtt miközben tovább ragozta hogy mennyit fogytam, közben az okáról faggatva...

Későbbi névsornál fel kellett sorolni mit sportolunk, nálam hallani akarta hogy mégis mi az a sok sport amitől így lefogytam. Na igen de hogy ő ezt nem érti mert a sport megerősíti az embert nem pedig... ja és hogy most nekem milyen fontos az evés és a mennyiségek! (tehát hogy egyek sokat)


Az csupán a durva, hogy közben nem ereztem megalázónak sőt úgy ereztem kettészakadok: 1)ahj de basszus miért akartam én fogyózni és kérem vissza a régi énemet! 2) na latod most tényleg IGAZÁN karcsú vagy és ő is látja rajtad!😁



2020. szept. 2. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem akart rosszat.
2020. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%
Egy bunkó, aki nem akart rosszat, de rosszat tett.
2020. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!