Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak osztálytársaim...

Miért vannak osztálytársaim el ennyire az anyagi helyzetemmel?

Figyelt kérdés

Először is ezt nem azért írom ki,hogy felvágjak,semmi hátsó szándékom sincs mellesleg egyáltalán nem gazdag a családom.

Full normálisan élek,még az osztályba vannak nálam jobb módúak is,de mégis mindig én vagyok az ki csak felvágásból tesz ki egy tükör szelfit meg úgy látszik csak én “élek a szüleim pénzéből”.

Sokszor kaptam olyan megjegyzést,hogy ‘akinek van pénze’ stb. meg komolyan valami azt is mondta rám,hogy ‘pénzes lány’? Ez nagyon felbosszantott valamiért.

Most szerintem az osztályban nem én vagyok az egyedüli aki megengedhet magának egy iPhonet és ez nem 2015,hogy más telefonjára irigykedjünk és nem vagyunk 5. osztályosok.

Őszintén már a pofámról sül a bőr amikor ilyeneket mondanak,mellesleg már mindjárt kétszer átkell gondoljam,hogy valamit kitegyek-e az internetre mert már egyből az felvágásnak számít és levagyok nézve.



2020. szept. 3. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem ez a bajuk veled.


Rengeteg embernek van iPhone-ja, márkás ruhái, de egyedül tőled hallom, hogy bántanának miatta. Ne haragudj, de szerintem te vagy felvágsz, vagy az életnek más területén nem viselkedsz szépen...

2020. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Meg aztán azokra a pénzes gyerekekre, akiknek a szülei minden kívánságukat lesik, erősen rányomódik ez a személyiségükre is. Azt hiszik hogy ők a világ közepe, és azért léteznek, hogy mindenki az ő kedvükre tegyen, és csak ők számítanak. Mert a szüleiktől ezt kapták.
2020. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem posztolok sokat sőt :) Instagramon alig van posztom,csak 2,az tavalyról van,csak a sztorimba szoktam kitenni amikor barátokkal vagyok.

Soha nem vágok fel dolgaimmal,tényleg soha.

2020. szept. 3. 17:03
 14/15 Metionin ***** válasza:
100%
Az ilyeneket simán tiltsd a p1csba, élőben meg ne állj szóba velük.
2020. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

",még az osztályba vannak nálam jobb módúak is"

Nah igen. Akkor miért nem őket piszkálják? Vagy valami más is van a dolog mögött, vagy mégiscsak van valami magamutogatás.

2020. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!