Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a szakdolgozatírásra, ha azt érzem a témavezetőmön, hogy csak szánalomból foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Pedig eleinte nagyon érdekelt a téma, rengeteget dolgoztam a vázlattal és az eddigi fordításokkal, és nagyon szívesen.

Tök jól esne, ha partnerként tekintene rám, pl. ha valami baja van az eddigi munkámmal, építő jellegű kritikát fogalmazna meg, vagy nem úgy fogalmazna, hogy ezt meg azt "kéne még hozzátenni", hanem pl. "szerintem még tegye hozzá azt, hogy...".

Na persze valószínű, hogy tényleg minősíthetetlen a munkám, de nem értem, ezt miért nem tudja megmondani, vagy azt, hogy nem akar velem dolgozni, hátha találok valaki olyat, aki szívesen dolgozna velem.


Esetleg... túlreagálom?

Amúgy NEM ez a legnagyobb problémám, mielőtt bárkiben is felmerülne.



2020. szept. 7. 07:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom mit hisztizel, eddig nem tűnt fel, hogy az egyetemi oktatók nem szívjóságból foglalkoznak veled, hanem mert ez az egyetlen álláskör, amiben nem kell felnőni és kimenni a világba, csak jó pénzért játszani az eszed az egyetem nevű óvodában? minek lelkesedjen érted, a te hibád, hogy valami minimális mértékben dolgoznia kell.
2020. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl, hanem nincs ebben tapasztalatod, most szerzed meg éppen.

A legtöbb konzulens nem konzultál, hanem elmond egy-két irányelvet aztán hajrá, oldd meg.

Az életben ennél sokkal durvább dolgokkal is találkozol majd munka kapcsán sajnos...

Az elő szakdogámat félidőben nézte meg a konzulensem, azt írta jó az irány és ennyi :D Legközelebb csak leadáskor találkoztunk. Egy betűt nem javított bele.

A másodiknál meg egy kifogtam egy ambíciózus fiatal konzulenst, olyat is kért tőlem amit előre meg sem beszéltünk, főhetett a fejem, hogyan teljesítsem a javaslatát.

2020. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, utólag már bánom, hogy nem mentem el egyetem helyett egyből dolgozni. Semmit nem nyertem ezzel a három évvel...

Igazatok van, a konzulensem nem a barátom. Örülhetek, hogy foglalkozik velem, hogy javítja a sz@r munkámat. Így esetleg összejöhet egy elégséges minősítés rá.

2021. márc. 21. 22:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl olyan konzulensem volt akivel hetente -két hetente találkoztunk. Nekem ez így volt tökéletes. Ha magamra hagyott volna sose tudtam volna megírni.
2021. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!