Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Maradnátok így, vagy sem?

Maradnátok így, vagy sem?

Figyelt kérdés

11-es vagyok.

9. osztályban jóba voltam egy lánnyal, 2 hónapig voltunk barátok, aztán ő eltávolodott tőlem, meg epkezdett másokkal barátkozni, amivel semmi baj nem lett volna, csak ugye engem le se ..... utána.

Most arra kér, hogy maradjak bent vele, mert az egyik osztálytársunkat meg akarja várni, csak ő németes, és nekünk, angolosoknak az angol nem lesz megtartva, mivel nincs tanár. És most ugye a nincs ló, jó a szamár is alapon engem kért meg, hogy maradjak bent vele. Ti mit tennétek? Bent maradnátok, vagy nem?


2020. szept. 9. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Bent maradnék.
Nem maradnék.
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnám, hogy maradj, és újra közelebb kerülhettek egymáshoz, de ha ez két év alatt nem történt meg, így nem látom értelmét.
2020. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, magamat ismerve, mivel nehezen mondok nemet, vagy bent maradnék, vagy terveznék aznap délutánra valamit, ami miatt "muszáj" sietnem, és erre hivatkozva lépnék le.

Tégy úgy, ahogy jónak látod, ha nincs kedved, ne maradj!

2020. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Én csak azt nem értem, hogy a váráshoz mióta kell 2 ember...

Ha meg akarja várni, várja meg egyedül.

2020. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!