Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen hogyan kell ismerkedni?

Egyetemen hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat céljából, hanem barátkozás miatt. Egy teljesen új egyetemre kerültem ahol senkit nem ismerek. 23 éves lány létemre eléggé félénk, visszahúzódó vagyok.
2020. szept. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a csoporttársaidtól, beszélgess velük,az élő szó, testbeszéd működik.
2020. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Én is félénk voltam, amikor először mentem egyetemre, de odajött hozzám egy lány és kertelés nélkül elmondta, hogy ő új itt, meg látja, hogy én is, és szeretné, ha tartanánk a kapcsolatot, hogy tudjunk segíteni egymásnak, meg szólni, hogy van valami. Számot cseréltünk, és elkezdtünk beszélgetni, aztán onnantól együtt lógtunk és ugyanígy odamentünk másokhoz is.

Azóta jártam két másik egyetemre is, és mindig ezzel indítok. Simán odamegyek másokhoz, hogy lenne e kedvük "együtt lógni", segíteni egymásnak. Nem könnyű ezt visszahúzódó emberként megtenni, de gondolj arra, hogy erre nagyon szükséged van, és hogy a csoporttársaid is legalább annyira szeretnének barátokat találni, mint te. A legtöbben nem lesznek elutasítóak szerintem.

Egyetemen ez egyáltalán nem ciki, mivel ott szinte esélytelen boldogulni teljesen egyedül. Muszáj, hogy legyenek barátaid, vagy legalább egy klikk, akikhez tartozol, különben nagyon nehéz dolgod lesz.

2020. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában vannak csoport feladatok menj ida valakihez aku szimpi kérd hogy legyetek egy csapatban és annyi
2020. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!