Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 ev mulva, erettsegi utan,22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ev mulva, erettsegi utan,22 evesen kezdek az egyetemen az egyik legerosebb szakon. Hanyadik felev utan lesz idom ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hulye kerdes lehet, de e teren ugye nincs meg tapasztalatom
2016. máj. 18. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Folyton szidják az emberek a gyakori szinvonalát meg, hogy kik irogatnak ide erre az emberek többsége egyetemre jár most akkor hogy van ez?, én gazdaságinformatika mellett simán tudtam mindent csinálni...
2016. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat en meg nem jarok, csak fogok:)
2016. máj. 18. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Az ismerkedes a mai egyetemeistaknal kimerul annyiban hogy lajkoljak egymast a facebookon meg az instantgrammon kovetik egymast. Szerinted mennyi ido szukseges ehez? Napi 10 perc szabadidod csak lesz.
2016. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm ősszel lesz harmadéves vegyészmérnök szakon, de semmi ideje pasizni. :/
2016. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Építésznek tanultam és simán tudtam (volna) ismerkedni, pedig rengeteg beadandó van a félév során és a vizsgaidőszak sem volt a legkönnyebb nálunk.


Igazából az egyetem sem arról szól, hogy mennyire tudsz tanulni, hanem hogy hogyan osztod be az idődet. A valós tudást meg úgyis majd az életben fogod összeszedni.

2016. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
BME-re jártam mérnöki szakra, elég sok félévközi feladatom volt, mégis volt időm mindig ilyesmire. Nem azért, mert nem tanultam, nem vettem komolyan az egyetemet, de kifogást mindig lehet találni, és ha jön valaki, aki érdekel és normális, akkor nem fogom elszalasztani, mert olyan ritka az, hogy működik valakivel...
2016. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem ide csak prolik kommentelnek, de pozitívan csalódtam :P. Akkor nem vagyok egyedül a nő ügyes panaszaimmal tanult létemre.
2016. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően van időd elmenni a félévben párszor bulizni, de rendszeresen egy társasággal lógni nem. Teljesen saját időbeosztás kell, nagyon nem lehet máshoz alkalmazkodni.
2016. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
orvosis vagyok én és a barátom is, egytem elején jöttünk össze. a legtöbb ember szerintem a nehezebb szakokon is eljár ismerkedni, bulizni... aki nem, az nem azért mert nincs rá ideje.
2016. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A BME villamosmérnöki szakán tanultam.. Azt hiszem nevezhetjük az egyik legerősebbnek. :D

Az egyetemre baráttal érkeztem. Aztán szakítás után 3 évig együtt voltam egy másikkal. Végül, szintén az egyetem alatt jöttem össze a férjemmel.

Tehát mindig meg tudtam oldani az ismerkedést, a kapcsolat fenntartását.

2016. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!