Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemen lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen lehet ismerkedni normális emberekkel, akik nem csak az egyéjszakás dologra hajtanak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és még nem volt barátom (lehetett volna, de nem jött össze). Sokan azt mondják, hogy az egyetemen biztos megtalálod a párod... de engem nagy ívben elkerül, pedig azért sok fiú jár a szakomra és a karra is... mondjuk nem voltam gólyatáborban, nem szoktam lerészegedni, inni is csak udvariasságból max egy pohárral.

Szóval a kérdés: találhatok valakit vagy inkább hagyjam, és vonuljak be apácának?


2015. szept. 7. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Felsőbb évfolyamon szerintem igen. Huszas éveik elején elenyészően ritka a nem bulizós, igényes fiatal férfi.
2015. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hardy Weinberg ***** válasza:

Mi a normális? Lehet ismerkedni az egyetemen, ahogy máshol is. Mindenhol vannak olyan emberek (a te esetedben gondolom a férfiak a kérdésesek), akik nem csak egyéjszakás kapcsolatot keresnek.

Mondjuk nekem nem sikerült komoly kapcsolatot találnom az egyetemen, de ez az én problémám.

2015. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam. De aztán mivel elég női szakra jártam, alig volt fiú, bár a karon nem csak az volt, de aza durva, hogy egyetemen rám csak egy lány nyomult...22L
2015. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
#3 A fiúkra is legfeljebb csak fiúk nyomulnak, úgyhogy ne keseredj el! De azért csak, hogy jobban érezd magad, randizol velem?
2015. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!