Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Barátomon kívül nem vagyok...

Barátomon kívül nem vagyok mással jóba suliban?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam a barátom, heti egy közös óránk van, ezt az egy órát leszámítva az összes többi egy kínszenvedés. Az osztályomból egy pár lánnyal haveri viszonyban vagyok, el tudok velük csacsogni, de ezek messze nem barátságok. Több órán is egyedül ülök, ha páros feladat van, vagy egyedül csinálom azt vagy azzal, akinek szintén nincs párja. Minden szünetet a barátommal és az ő haverjaival szoktam tölteni, mégis iszonyatosan egyedül érzem magam. Mit tudnék csinálni?
2020. szept. 10. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Szerezz több barátot osztályból
2020. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
az első válasz kb. annyit ér, mint a "homeless vegyen házat" hozzáállás
2020. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyan ez, de nincs barátom, úgyhogy még annyim se volt mint neked. Ajánlom, hogy legyél befogadó másokkal, keress velük közös témákat, ülj le valaki mellé a padba. Az emberek nagy része szeret segíteni a többieken, ezért nem szégyen segítséget kérni (pl leckében), és sokkal emberibbnek, nyíltabbnak fogsz ettől tűnni. Próbálj meg egy picit hasonlóan öltözni a többiekhez, legyen valami közös bennetek, de mégis legyetek különbözőek. Szóval ennyit tudok javasolni, remélem segített :) <3
2020. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!