Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék bosszút állni...

Hogyan tudnék bosszút állni egy "barátomon"?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk, vagyis azt hittem azok vagyunk. De az a f@@sz lefeküdt a barátnőmmel. Nem is a barátnőmön akadtam ki, mert lényegében ismerem őt hogy milyen, hanem a barátomon. Ő tényleg rendes volt meg meg megbíztunk egymásban, aztán most meg ez? (tudom hogy ő nyomult a barátnőmre, nem fordítva). Holnap suli előtt vagy bárhol ahol meglátom kap egy párat az biztos, de valahogy nagyon ki akarok cseszni vele. Délutántól írogat meg hivogat hogy beszéljük meg meg ilyenek, de nekem semmi kedvem hozzá, nem szeretem ha valaki hátba szúr.

2019. nov. 27. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
igen
2019. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egész életedre egy jó tanács: Soha nem a harmadik fél a hibás!

Ettől függetlenül baráttal ilyet nem csinálunk, szar alak, ne állj szóba vele többet, a bosszú nem megoldás.

2019. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nevezném barátnak az ilyet, viszont a bosszú lehetőségével nem értek egyet. Miért lesz neked jobb, ha "kicseszel" vele? Ezt az álláspontot nem tudom megérteni.. Engedd, fogadd el a történteket, és szakítsd meg a barátoddal a kapcsolatot. Végleg.
2019. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Most miért baj ez? Ismerted a barátnődet, nyilván más farkakon is ugrált már fel-alá, és pont a legjobb barátodtól sajnálod?
2019. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én csak röhögni tudok rajtad. Szánalmasak vagytok mindhárman...
2019. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú bizony nem megoldás semmire! Ez tapasztalat! De ha módod van rá, rúgj bele mindenhol ahol csak tudsz! Sokkal jobban érzed majd magad tőle! Ez is tapaszralat! 😄
2019. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!