Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy álljak bosszút egy...

Hogy álljak bosszút egy barátomon?

Figyelt kérdés
Tesóm osztálytársa, néha buszon dumálunk. Tudja hogy zenéket csinálok, és hogy eladási céllal. Kapom az emailt hogy egy xy kamunévnek kellene egy mainstream trap beat. Kértem még pár infót hogy milyen legyen, örömömben a fontosabb családtagoknak is elmondtam stb. Mondta hogy 60 dollárt fizet érte, stb. Erre ma küldtem neki a beat promóját, és küldd egy szelfit, amin a kamerára mutat és röhög.. átba szott.. Hogy álljak bosszút? Külön suliba járunk, 1 évvel idősebb

2020. jan. 9. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nyújtsd be neki a számlát a 60 dollárról.
2020. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolid a bosszút, akkor leginkább sehogy. Klisé, de hidd el, akkor "ártasz" neki a legtöbbet, ha nem reagálsz rá sehogy. Írtad, hogy alapból dumáló viszonyban vagytok: kedveled is a társaságát? Ha nem, akkor ne is foglalkozz vele, örülj az ürügynek, hogy kerülheted a társaságát. Ha viszont elvoltatok, akkor legközelebbi talikor mondd el, hogy "Basszus, jól kicsesztél velem, egy csomó időt fordítottam rá..." Esetleg viccelhetsz valamit a 60 dollárral.

És ennyi, nem kell túlreagálni.


Ha viszont poént/szivatást értesz a bosszú alatt, akkor légy kreatív :D És várj vele pár hónapot, míg friss az élmény, simán számíthat a kölcsön kenyérre :p

2020. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Imádlak titeket :D. Megcsinálom mindkettőt.
2020. jan. 9. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora gyökér :D

a kettesnek igaza van.

2020. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp visszakapja valahogy, szerintem leghamarabb márciusban. Minnél később, annál jobb. Annál jobban elfelejti
2020. jan. 9. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Addigra lehet te is elfelejted :D
2020. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt szép tőle de legyél nála okosabb ne akarj bosszút állni
2020. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!