Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek menő a tanári...

Szerintetek menő a tanári pálya? Menő dolog tanárnak lenni?


2020. szept. 13. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2020. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

XD

Nem.

2020. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nein
2020. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem. 8 általánost végzett segédmunkás is jobban keres. A tanár a legrosszabbul fizető munka. Annál csak a közmunka van lejjebb
2020. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem sem menő, inkább olyan megúszós. Valamit kell dolgozni, de nem értek semmihez, inkább akkor elmegyek tanárnak.

Egyébként nagyon sok tanár defektes, a gyerekeken próbálják kiélni magukat.

😀

2020. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Azt kell csinálni ami számodra tetszik és örömet tud okozni.

Sok mindent el tud érni az ember,kitartás és akarat kell hozzá.

Sokan azt hiszik azért lettem sofőr mert hülye és lusta disznó vagyok,hülye nem vagyok az biztos és annyira lusta sem mint sokan hiszik, azért lettem sofőr mert szeretek menni és valami hajt belül,13-15 óra a munkaidőm ha ki számolja az ember akkor egy mekis jobban keres órabérben nálam és semmi felelőssége sincs szóval mehettem volna egyetemre is ha akartam volna de nem láttam értelmét és azt a sok hülyeseget megtanulni nem sok értelme lett, de ugye a tanárnak ott muszáj el menni e és igaz nem menő de ne is azért akarj valamit csinálni mert az menő ha nem azért mert kedvet kaptál hozzá és el tudod benne képzelni magadat.

2020. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem menő. Menő a rendőri pálya például, vagy az orvosi, de a tanári pont nem. Persze, ha ez érdekel, akkor menj tanárnak. Én is gondolkodtam rajta, hogy annak megyek.
2020. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
A rendörnél nincs lejjebb.
2020. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a tanár egy értelmes munka. Hiszen a következö generációbam Van a jövö. És sokszor nagy tudás is áll mögötte. Társadalmilag hasznos munka mint az orvos, ápoló, takaritó, stb..
2020. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

igen, az 5-ös igaza van. semmi menő nincs benne.


ebben az országban jobbára frusztrált, versenyszférára alkalmatlan, buta léhűtőkből lesznek tanárok, akik aztán úgy oktatnak, mint a 80as években, és rinyálnak, hogy a diákok nem ismerek a ’dölyfös’ szó jelentését.

2020. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!