Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már, hogy tanár kért...

Volt már, hogy tanár kért tőletek órán valamit, amit nem teljesítettetek? Mi volt az oka és mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 23:45
 1/8 TR75 ***** válasza:
100%

Hát ja.

Röpdolgozatot tagadott meg kollektívan az osztály, mert igazságtalannak tartottuk (talán valami miatt nem tudtunk készülni, vagy ilyesmi, erre mr nem emlékszem).

Botrány lett belőle, össznépi leb.szás, a gimnázium rettegett fizikatanára is beszállt a megregulázásunkba (sajnos az osztfő kevés volt hozzá) :-)

Bár ez még egy másik évszázadban volt.

2020. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok büszke rá, de nekem volt.


Az ofő krétáért küldött én meg nem tudtam honnan lehet szerezni a tanárin belül és nagyon félénk kamasz voltam (általánosbansokat bántottak, mert magyar vagyok) és nagyon féltem, hogy majd mit szólnak a tanárok, hogy ott bolyongok. :D


Az ofő döbbenten nézett egy lány meg megvetően odaszólt, hogy jó, majd megy ő és elindult.


Amúgy hasonló okok miatt nem szerettem a hozd le nekem ezt, azt, amazt kéréseket, mert arra gondoltam, hogy mit szólnak a tanárok, hogy az xy tanárnő cuccában kutatok. :D Szerencsére sokszor nem küldtek fel a tanáriba.


De ugyanúgy rémálom volt, amikor egy órát tartó tanár órájára bemenni elkérni tőle valamit, mert féltem beszélni a sok gyerek előtt, akik kíváncsian hallgatták, hogy mit keresek ott. :D


Egyszer volt még, hogy nemet mondtam volna, de szerencsére nem engem kértek; egy barátnőmnek vérzett az orra és egy lányt utána küldtek, hogy nézze meg, jól van e. Én nem bírom a vér látványát, szédülök tőle, szóval nemet mondtam volna rá.

2020. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
🙂🙂 Hú mennyiszer. Kihívott felelni és nem mentem. Egyest kaptam. Vagy figyelmeztetőt akart adni de nem adtam oda az ellenőrzőt. 2 hétig azt mondtam nincs nálam erre felhivta anyámat óra alatt. Nem engedett ki WC-re fogtam magam és kisetaltam. Kiküldött az udvarról mert ott cigiztem. El kellett nyomnom, de én felpöcköltem a tetőre. Tesi órákat fel se hozom.
2020. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Beszélgettünk oran es nem hagytuk abba keresre sem.

Kiküldött orárol. Az aulàban egyedül ültem igy, es halàlra untam magam.es zavart hogy lehuzott a tanàr a jo kedvemröl.vegre egyszer jol ereztem magam suliban (pont olyannal beszelgettem aki olyan idegen volt nekem korabban es pont oràn tört meg köztünk a jég)es kezdtem ugy erezni magam hogy vegre kezdek feloldodni az iskolaban (borzalom félénk vagyok alapbol), es végre ÖRÖM is tud lenni az iskola.

Mindezt elvette tölem a tanàr.

2020. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
*az az orai beszelgetés valahogy olyan soha vissza nem tèrö flow volt akkor. Es soha nem is ismetlödött meg kesöbb. Idegen maradt az illetö aztan ballagàsig es suli utàn sem irunk egymasra
2020. szept. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Óra elején kint volt a kiflim meg joghurtom a padon, az volt estig a kajám. Bejött a tanár épp eltettem, erre ordítozni kezdett velem, hogy dobjam ki azt a szemetet. Mondtam, hogy ennyit eszek estig, és a táskámban lesz, erre le se tojt, tovább égetett, de egyszerűen a táskámba raktam a cuccot és farkasszemet néztem vele.

Utána lecseszett az ofő, hogy mit képzelek, és a tanár többet nem szólt hozzám, csak ha muszáj volt, de nem bántam meg. Ha ennyire zavarta a proli kajám, akkor nem kell odanézni. Gekkó.

2020. szept. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy a tanár akivel nem voltam jóban épp szidta az egyik osztálytársam s engem is bele akart vonni hogy nekem mi a véleményem. Osztálytársamnak volt igaza szerintem, a tanár talán pont azt is akarta hogy ellent mondjak neki hogy legyen oka rám szállni még jobban. A szemébe néztem hogy tudja hogy felfogtam hogy hozzám beszél s aztán elnéztem jelezvén hogy ebbe nem folyok bele. Annyiban hagyta.

Szintén egy tanár be akart vonni egy olyan tanárral való félreértésbe akivel én nagyon jóban vagyok. Remélte hogy én hatni tudok rá vagy ha tőlem is az adott dolgot hallja akkor elgondolkozik vagy nem tudom. Egyszerűen közöltem hogy engem hagyjanak ki ebből s ott hagytam, szintén annyiban hagyta.

2020. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanár le akart küldeni minket az udvarra szüneten, de mi nem mentünk.
2020. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!