Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan öleljem meg a tanárom?

Hogyan öleljem meg a tanárom?

Figyelt kérdés
mert nagyon kedves nagyon szeretem de én meg akarom ölelni.egyébkent nagyon közvetlen menő sportos tanár jóba vagyok vele ő a kedvenc tanárom soha nem akarom elfelejteni egy napig nem volt óránk mert kiderült hogy átmegyek egy másik német csoportba de végül nem kerültem át meg joban értem ahogy magyaráz van 2 gyereke 39 éves imádom ő is szeret engem de annyira gáznak érzem ha megölelem mindig nézegetem a képeit mert annyira cuki a családjával.vagy várjam meg a szülinapját és adjak neki ajándékot és akkor felköszöntöm és megölelem akkor végre mert anniyra gáznak érezném hogy ölelgetem mármint a tanáraim előtt.má azon is gobdolkpodtam hoigy elmegyk a házába hogy korrepetáljon és akkor játszhatnék a gyerekeivel vagy valami vagy megköszönném hogy tanít.

2020. szept. 15. 14:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Beleszerettél vagy mi van?
2020. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem lány vagyok csak egyszerűen nagyon szeretem
2020. szept. 15. 14:06
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Tartsd be a kotelezo tavolsagot, hordj maszkot es ne olelgess senkit :)
2020. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Igazabol felreolvastam azert katintottam. Azt hittem, gyilkosagrol erdeklodik a kerdezo. :))
2020. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fura lenne ha csak úgy ölelgetnéd, míg mások nem ölelgetik. Szerintem várd meg a szülinapját, és akkor valami apróságot adj neki: csoki, bonbon, meg én emellé adnék neki egy saját kézzel csinált kis képeslapot, amire ráírnám, hogy "Boldog születésnapot kívánok a legjobb tanárnak/kedvenc tanáromnak!"

És még odaírhatnád, hogy köszönöd a tanítását.


Szerintem ez jó ajándék lenne, és biztos örülne neki. Persze nem kell várnod addig, ez csak az én véleményem, hogy én ezt tenném, és akkor meg is ölelhetnéd. :)

2020. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat!
2020. szept. 15. 14:33
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de ez inkább tűnik már-már beteges ragaszkodásnak. És az nem túl jó.
2020. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mostani helyzetbe nem biztos,hogy örülne,ha megölelnéd,sztm ne tedd.
2020. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
mit tegyek ellne?
2020. szept. 15. 15:44
 10/21 A kérdező kommentje:
tippek?
2020. szept. 15. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!