Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Be tartsam amit megigértem?

Be tartsam amit megigértem?

Figyelt kérdés

Általános iskola, 5.osztály.

Én voltam az osztály "fekete báránya"

Mindig megaláztak, csúfoltak elgáncsoltak stb..(okot nem adtam rá, ha csak nem e az volt az ok, hogy én voltam az egyedüli cigány az osztályban)

Volt egy NEKEM durvább eset ami úgy történt hogy:

Ünnepség volt az iskolában (Március15) és elő adtuk a Petőfi Sándor féle "darabot"

Teli a torna terem az egész iskolával, minden szem rám szegeződik mert pont én következtem és "szólóztam"

Erre a lány osztálytársam csak úgy a semmiből ott termett, és a fejemre borított egy teli kukát, mikor épp a mikrofonba beszélek és amiben volt vajas kiflitől kezdve, véres betéten át, taknyos zsepik, félig teli kóla műanyag pohárban.. Minden amit egy kuka tartalmazhat..

Ünneplő ruha volt mindenkin.. Fehér blúz.. Értitek ugye? Mindenki elkezdett nevetni.

Ott helyben elbőgtem magam kiszaladtam mosdóba, az előadás ment tovább nélkülem.

A tanárok csak egy sima szóbeli figyelmeztetést ítéltek meg neki, illetve akik szerepeltek azoknak járt irodalomból egy 5-ös és egy osztályfőnöki dicséret.

Nos, mivel én nem adtam elő a a betanult szerepjátékot ezért lószart sem kaptam..

Túl léptem a dolgon, de megigértem a lánynak hogy ezt vissza fogja kapni.

Amúgy másik osztályba mentem ezután át.



Na mi az isten?

Ugy hozta a sors hogy egy munkahelyen dolgozunk.

Van mikor össze kell gyűlni a dolgozóknak ilyen megbeszélés félére..

Mindenféle szívbaj nélkül vissza adnám,egyébként is beszólogat.


Ha ez miatt kirugnának azt sem bánnám mert csak "unalomból dolgozok" a férjem nagyon jól keres, tehát bőven elég az ő fizuja is (félreértés ne essék, nyilván mennék dolgozni máshová, nem tartatom el magam)

De amugyis unom már ezt a munkát, máshol is ki szeretném próbálni a tudásom.

A lényeg a lényeg..

Vissza adjam? Ennyi év után?

19/L. és mivel oszt.társam volt gondolom ő is ennyi..



2020. szept. 21. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha a mai napig genyózik veled, akkor hajrá! Tolj ki vele, ahogy csak tudsz! Persze törvényesen, ne csinálj semmi nagy hülyeséget. De az ilyen ember megérdemli szerintem, hogy szívjon!
2020. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
29%
Én visszaadnàm neki, még többet is
2020. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!