Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik bartátom azt ígérte,...

Egyik bartátom azt ígérte, hogy vesz nekem egy ajándékot, de rendeljem meg magamnak és átutalja a pénzt. Ezt megígérte 3x, megrendeltem, erre kitalálta h meggondolta magát. Szerintetek milyen barát?

Figyelt kérdés
ráadásulé azt mondja: Képes lennél elfogadni a pénzt a legjopbb barátodtól? Majd kapsz valami pár ezer forintos cuccot, azt kész. nekem ez bazi rosszúl esett. És nem a pénze kell, csak ez szarul esett.... valamiért cserébe kaptam volna az ajándékot, de most így jártam, meg is rendeltem...
2018. szept. 10. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom ez mennyire gaz mar...

Hany evesek vagytok?

2018. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
20-on.
2018. szept. 10. 21:17
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Ezt 3x eljátszotta? Ne haragudj, de meg is érdemled.


Vagy ha úgy érted hogy erre az egy alkalomra megígérte 3x.. akkor is egyszerű a helyzet. Megmondod neki hogy elmegy a bús ***** édesanyjába. Ez azért tökjó, mert így egy szar alakot sikersen eltüntethetsz az életedből egy egyszeri pénzdíj fejében (amiért magadnak amúgy végülis kapsz valamit, szóval mondhatod akár nem tervezett kiadásnak is)

2018. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
erre az egy alkalomra megígérte 3x elötte.... de még utána is, bár utánba amikor már megrendeltem magamnak már húzta a száját és most meg ezt mondta....
2018. szept. 10. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Kétszer beleesni ugyanabba a hibába hülyeség. De többször? Ennek a fokozasa,bár ez is elég
2018. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom azt ígérte-már itt rossz a megfogalmazás.
2018. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy drágább dolgot rendeltél mint amire számított?
2018. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem estem bele, mert csak erre az egy alkalomra ígérte meg 3x elötte... ráadásul ő magától, nem kértem tőle.
2018. szept. 10. 21:24
 9/16 A kérdező kommentje:
pontosan tudta mennyibe kerül.
2018. szept. 10. 21:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok ilyen "barát" van, akiknek nagy a szája. Aztán mikor 50 forintot ki kell fizetni egy barátnak, akkor már sunyulnak meg terelnek. Ez van.
2018. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!