Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék visszavágni...

Hogyan tudnék visszavágni ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Gimnáziumos fiú vagyok, van egy ilyen tipikus plázacica lány osztálytársam, aki kb. mindenkit lenéz, aki nem olyan, mint ő. Nem tartozok az iskolában a "legmenőbbek" közé, de a "lúzerek" közé sem. Viszont ez a lány valamiért kinézett magának vagy én nem tudom, de csomószor beszólogat, csak a rossz indulatot érzem felőle. (pedig rengeteg közös barátunk van, szóval nem tudom, neki mi baja velem, ha a hozzá hasonló emberek meg szeretnek engem :D).

Na mindegy, szóval ilyen tipikus ok nélküli rosszakaró, negatív, beszológatós ember. Eddig igazából soha nem szóltam vissza neki, mert nem igazán érdekel ahogy vergődik, szerintetek emiatt csinálja csak? Vagy mit javasoltok?


2020. okt. 16. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Cerkát akarhat tőled ha fiú vagy.
2020. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben úgy tennék, mint aki észre se veszi és meg se hallja amit mond neki. Amúgy lehet bejössz neki.
2020. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is tetszel neki. Ilyen kétértelműen annyit mondanék neki legközelebb, hogy: Kattanj már le rólam. És rákacsintanék.
2020. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mérd végig, aztán mondd azt neki, hogy adsz neki 200 Ft-ot egy cumiért, többet nem ér.
2020. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Mondd neki, hogy rendben megduglak.
2020. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk adnám, de ez más téma xd

Nem hiszem, hogy 16-17 évesen még szokás lenne úgy udvarolni valakinek, hogy beszólogatok neki. Belőle csak simán a rosszindulat jön.

2020. okt. 16. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, egy életed egy halálod, úgy mész biztosra, ha egyenesen megkérdezed tőle, hogy tetszel-e neki. Más biztos megoldás nincs erre, csak ha továbbra is kerülitek az elkerülhetetlent. Legalább jó kis csaj?
2020. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 Nekem volt olyan ismerősöm, aki 16 évesen még cikizett egy srácot, mert tetszett neki. Későnérő volt. Vagyis még mindig ugyanolyan gyerekes, így rá pár évre is.:D
2020. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!