Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék visszavágni két...

Hogyan tudnék visszavágni két lánynak akik a beszédem miatt csúfolnak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kicsi beszédhibám van,a szavak végén a mássalhangzókat hosszabban ejtem,mint az átlagos ember,de igazság szerint nem is nagyon hallható,csak az veszi észre,aki belém akar kötni emiatt.Van két lány,Marcsi és Julcsi(valóságban nem így hívják őket) emiatt sokszor csúfolnak,és sértő megjegyzéseket,célozgatásokat tesznek rám. Eddig szép csendben tűrtem,de most betelt a pohár,valamivel vissza akarok nekik vágni.

Hozzáteszem,ez a két lány nem csak engem csúfol,másokat is az osztályból,csak ők nem mernek hangot adni a véleményüknek.

Tudni kell a két lányról,hogy mind a kettőjüknek nagyon nagy homloka van,gyakran váltogatják a palijukat,és ráadásul Marcsi,buta,mint a liftakna mélye. Mostanában megfigyeltem,hogy Julcsinak a fogán rendesen áll a lepedék!

Hogyan tudnék nekik visszavágni valahogy?


2017. márc. 29. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szájkaratéval az úgy is menni fog.
2017. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyit mondj nekik: Legalább nekem van szívem,mégha így is beszélek,és ennyi :)
2017. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!