Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársamnak...

Az egyik osztálytársamnak nagyon kellemetlen szaga van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németországban élek és itt járok suliba is. Sokszor érzem a padtársamnak a szagát. Csak így ülök órán és így hirtelen megcsapja az orromat az a kellemetlen büdös testszag és még ehhez társul egy kiábrándító szájszag is. De ez minden egyes nap lejátszódik. Sokszor emiatt nem tudok figyelni az órán ( ami egyébként a nyelv és átlag miatt kifejezetten fontos lenne) mert annyira büdös az padtársam hogy néha már így az orrom elől hesegetem el a szagot, annyira nem bírom elviselni. Egyszer meg is kérdeztem tőle ( egyáltalán nem sértődött meg, szerintem nem is vette a célzást) hogy ő szokott-e mindennap fürdeni/zuhanyozni, és azt felelte hogy nem mert a nap végére annyira elfárad hogy sokszor már nincs ereje se kedve zuhanyozni. Nekem ez olyan idegen mert én minden nap szoktam fürdeni, nincs olyan nap amikor ezt ne tenném meg és reggel valamint este is mosok fogat. Viszont arra lettem figyelmes hogy a németek nagyon nem kedvelik a fürdést. Az egyik lány osztálytársamon is annyit szoktam csodálkozni mert ő rajta is érzem azt az erős testszagot. Na de a padtársam..... már nagyon idegesít. Alapjáraton egy kedves vicces fiúról van szó, de ez már kibírhatatlan. Mit csináljak?

2020. okt. 16. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Büdi Lili, nem te vagy véletlenül ez az osztálytárs? XD
2020. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lebuktam. :D
2020. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lázba lennék ha egy jóképű nő iskolatársam punciszagát érezném 😀🙂 egyszer volt ilyen a középiskolában és kicsit lázba lettem tőle de mai szemmel az az eset nem izgat igazából.
2021. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os a hagymaszag sokkal rosszabb mint a sajtszag 😀
2021. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!