Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóltok hogy az olaszok...

Mit szóltok hogy az olaszok (újra) átálltak digitális oktatásra a középiskolákban? Mai hír

Figyelt kérdés

Akkor soroljuk: lengyelek, románok, szlovákok, szlovének, ukránok, osztrákok egy része-és most olaszok.


Zorbánia persze nem. Miért is állna .... napi 50 halottal.


2020. okt. 22. 15:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Megjegyezném,Németországban ma meghaladta az egy napon azonosítottak száma 10.000et,és érdekes módon nem hallottam iskolabezárásról!“


Na és ember!!!!!!!!


annak is utánanéztél hányan élnek a németeknél és hányan itthon?


Németország 83 millió fő és 10.000 fertőzött 1 nap alatt?

Hm.


És Magyarország? 9,5 millió fő és 2000+ fertőzött egy nap alatt....


Hm!! Na akkor elemi matek-melyik a rosszabb?? Hm?

Várom a matekpélda megoldását!


Ja és ha már ARÁNYOK!!! Szlovéniában iskolazár van 13 (!!!!!!) halott után /nap

13!!! Nálunk mennyi is a halott? 48?

2020. okt. 22. 16:37
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem unod még? Ne ezen az oldalon pattogj napról napra, hogy nem zárnak be a sulik. Még egyszer nem zárhatnak be, mert az károsabb lenne, mint maga a vírus. Nem fogod fel?!

Rohadt unalmas vagy.

2020. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"Még egyszer nem zárhatnak be, mert az károsabb lenne, mint maga a vírus. Nem fogod fel?!"


A csehek, a szlovákok a szlovének is ezt mondták, sőt még nagyhazaifi genderellenes barátaink a lengyelek is-bizony ám.

Mindenütt bezártak.... akkor erről tán ennyit nem?


Ja és nem ENGEM kell meggyőzni nem én záratom majd be. A kedves Orbán barátodé a döntés joga-és nem kétséges hogy megint telibeszarja majd a saját képét ahogy március 13-én is tette.

2020. okt. 22. 16:54
 14/22 anonim ***** válasza:
23%
Normális stílusban és politikamentesen folytassuk! Pusztán egészségügyi alapon egyetértek a kérdezővel. Amíg túl nem jutunk a második hullám csúcsán, addig szükség lenne a középiskolákban a digitális oktatásra. Megértem, hogy a kicsiket nem tudják hová rakni, és a szülőknek dolgozni kell, de a kicsik nem is járnak el bulizni, az ő kontaktjaikat jobban tudják a szülők kontrollálni. Ennek persze úgy lenne értelme, ha a digitális oktatás mellett a középiskolás korosztályt házi karanténra is köteleznék, legfeljebb meghatározott idősávban mehetnének a szabadba sportolni vagy sétálni, de szórakozóhelyre, étterembe, kávézóba, moziba, plázába, stb.nem mehetnének be egyáltalán. Mert annak semmi értelme, ha digitálisan tanulnak, de eljárnak bulizni, találkozgatni és ugyanúgy viszik haza a vírust a szülőknek meg a nagyszülőknek. Így egy jelentős terjesztőcsoportot ki lehetne iktatni. Ezt ideiglenes, pár hónapra szóló intézkedésként tudnám elképzelni. Egyébként nem vagyok diák.
2020. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

" de szórakozóhelyre, étterembe, kávézóba, moziba, plázába, stb.nem mehetnének be egyáltalán. "


Hát a csehek és szlovákok ezt is megoldották. ezeket is bezáratták.

2020. okt. 22. 16:57
 16/22 A kérdező kommentje:
persze olyan virológus is van aki szerint a játszma már rég elveszett és leégett házhoz hívjuk a tűzoltókat.
2020. okt. 22. 17:01
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

Látszik,hogy csak vitatkozni akarsz.

Egy árva érvet sem fogadsz el,ami nem a te álláspontoddal egyezik. Ha ennyire meg vagy győzödve,hogy "Orbán megint teliberszarja a saját képèt" akkor mièrt nem dőlsz hàtra ès várod a bejelentést?

Egyszerűen nem értelek.


Mindenhol rosszabb a helyzet,amiket felsoroltál,Szlovéniában már összeesett a rendszer,kontaktot sem keresnek(keresd vissza,múltkor olvastam az Indexen)ezèrt hoztak új intézkedésket.

Az ilyen embereknek aztán lehet magyarázni,nem látnak ki az utálatból és pesszimizmusból,egszerűen lehet érezni az írásodból,hogy ideges vagy és baromi önfejű és unalmas.

Ahelyett,hogy ilyeneken törnéd a fejed,csinálj olyat,ahol levezetheted a stresszt,hidd el nem árt. Nincs jobb dolgod?


Nem tudom,hogy mi lenne veled,ha hirtelen visszamennél az időbe,amikor a pestis pusztított ès bizony nem a Covid-19 és még egészségügy sem volt. Láss csodát,nem halt meg mindeki.

Javaslom,hogy ne 0-24ben kattogjon ezen az agyad,mert bele fogsz őrülni.

2020. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%
Hülyeség bezárni az iskolákat. A gyerekekre olyan szinten veszélytelen, hogy a kétezer-akárhány korházban ápolt közül mindösszesen 14 (!) db kiskorú. Ha meg pár pedagógus megdöglik... van másik.
2020. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

A gyerekekre tényleg veszélytelen, alsó tagozatot kár lenne bezárni, mivel általában helyben vagy szomszéd városban tanulnak.

Középiskolákat viszont nyugodt szívvel le lehetne zárni, mivel tizenéveseknél már tud veszélyes lenni a vírus, és az extrovertáltabb tinik rendkívül jó vírushordozók, ami egy elöregedett pedagógustársadalomra már veszélyes lehet.

És halkan jegyzem meg, hogy az ország kétharmada krónikus beteg, ugyanis az országban ennyi embernek magas a vérnyomása, ami egy rizikófaktor.


Szóval 7-12. osztályban illene már egy központi bezárást elrendelni, kivételt csak a hátrányos helyzetűek képeznének önkéntes alapon!

2020. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

Csehek-pipa


Szlovákok-pipa


Lengyelek-pipa


Akkor nyuktasd meg őket, ha pipák.

2020. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!