Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kémiával és biológiaval...

Kémiával és biológiaval kapcsolatban szeretnék tovább tanulni, de a mostani kémia tanárom annyira rosszul tanítja meg minden, hogy teljesen elvette a kedvem és már elkezdtem gondolkozni azon, hogy mást válasszak-e? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj magántanárhoz, és tanulj kémiát meg biologiát szabadidődben
2020. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos velem is így volt középsuliban, aztan kikerültem az életbe, dolgoztam, majd 25 evesen újra megjött a kedvem, autodidakta tanultam, készültem fel újra éretségire, felvételire...

Mikor 30évesen végeztem sulival, csak mérges voltam magamra, hogy miért nem tudtam ezt megtenni középsuliban... mert rossz a tanár?... ha meg akarsz valamit tanulni, az nem a tanáron múlik.

2020. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ne haragudj magadra, sosem késő, és végül megcsinaltad. Inkább legyél büszke magadra 🥺
2020. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
A fakton más tanár tanít, demagantanárhoz is járhatsz. Van sok ember, aki azért jelentkezik faktra, mert nem bírja a tanárját. Én például 8 évesen bepisiltem, mert nem tudtam kigombolni a nadrágom és Büdi Lilinek meg Pisi Lilinek csúfoltak. Meg néha Bepisililinek.
2020. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek így csúfoltak, képzeljétek!
2020. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mi akarsz lenni, ha nagy leszel. Ha egy jó szakma, amibe érdemes nagy erőket belefektetni akkor keress magántanárt. Ha öncélúan szeretnél kémiát tanulni, akkor otthon olvassgass hétvégente téged érdeklő könyveket.
2020. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!