Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom vajon belém van zúgva?

A tanárom vajon belém van zúgva?

Figyelt kérdés

Háttérsztori: Rengeteg feladatot amit kioszt nagyon jól megoldom (kreatív megoldóképességet igényel a feladat(pl projekt, stb), szóval nem matematika egyenletről van szó). Évelején mikor ismerkedés volt mindenkivel magázva beszélt (most is és az iskola összes diákjával) és az első feladat után engem tegezett és mindig jókedvű amikor a környékemen van. Folyosón ha nem veszem észre (tömegben) előre is köszön. Ha én köszönök neki sziával üdvözöl és nagyon mosolyog (bár ezt maszkon keresztül csak 50%ban lehet eldönteni). Egyszóval másként kezel, másként tekint rám. 17éves fiú vagyok ő nő. Hetente 7 (azonos) órám van vele.


Mit akarhat tőlem, hogy szünetben rámírt (ami a projekt alapú feladatmegoldások miatt megszokott, hogy néha mi néha ő ír ránk), nem-e találkoznék vele szombaton HA ráérek. (nagyon hangsúlyozta HA..) És semmit se mondott miért. Csak egy helyet és nagyjáboli időt.

Vélemények? (beszélgetést lementettem ha baj lenne az egészből)



2020. okt. 29. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne menj el, ha jót akarsz. Hány éves amúgy a nő?
2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ki ne hagyd! Óvszer legyen nálad!
2020. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy? 18 alatt?


Én szerintem visszaírnék, hogy "oké, de anyum/apum/bátyám/nagynéném/stb. is velem jön"


A reakcióból le tudod szűrni. Ha erősködne, hogy "ugyan, felesleges" vagy esetleg "miért, nem bízol bennem?" akkor én jelenteném.

2020. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
ÁÁÁ lehet hogy csak szeretnéd, hogy ilyen sms-t kapj a szexi tanárnőtől. Nekem is voltak annó dögös tanárnőim, én is elfantáziálgattam róluk, és én is kevertem rájuk. Amúgy meg honnan tudjátok egymás számát?
2020. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
*kivertem rájuk
2020. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
És ha versenyre akar küldeni? Ha elmész, azért ne úgy kezdj, hogy 'Hánykor indul a menet, Tanárnő?'.
2020. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Menj el, nézd meg mi lesz. Lehet beléd van, de lehet totál félreérted őt és valami sulis baromsággal akar zaklatni.
2020. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szüleidet mindenképpen avasd be, mert ez nekem valahogy nagyon nem kóser. 😕
2020. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Itt valami baj van a dobozban. Miért nem beszéli meg veled szünetben? Miért titkolódzik? Ezek fontos kérdések. Viszont, én megkérdezném tőle, hogy miért szeretne találkozni velem.
2020. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!