Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom vajon belém van zúgva?

A tanárom vajon belém van zúgva?

Figyelt kérdés

Háttérsztori: Rengeteg feladatot amit kioszt nagyon jól megoldom (kreatív megoldóképességet igényel a feladat(pl projekt, stb), szóval nem matematika egyenletről van szó). Évelején mikor ismerkedés volt mindenkivel magázva beszélt (most is és az iskola összes diákjával) és az első feladat után engem tegezett és mindig jókedvű amikor a környékemen van. Folyosón ha nem veszem észre (tömegben) előre is köszön. Ha én köszönök neki sziával üdvözöl és nagyon mosolyog (bár ezt maszkon keresztül csak 50%ban lehet eldönteni). Egyszóval másként kezel, másként tekint rám. 17éves fiú vagyok ő nő. Hetente 7 (azonos) órám van vele.


Mit akarhat tőlem, hogy szünetben rámírt (ami a projekt alapú feladatmegoldások miatt megszokott, hogy néha mi néha ő ír ránk), nem-e találkoznék vele szombaton HA ráérek. (nagyon hangsúlyozta HA..) És semmit se mondott miért. Csak egy helyet és nagyjáboli időt.

Vélemények? (beszélgetést lementettem ha baj lenne az egészből)



2020. okt. 29. 20:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Meg volt a találkozó, nem történt semmi extra. Kávéztunk egyet és közben elmondta mit gondol rólam. Én meg feltettem ezt a kérdést, hogy belém van-e zúgva, s mint kiderült családja van meg minden (nem beszél suliban a magánéletéről) és szimplán csak örül, hogy ilyen diákot kapott mint én, mert elmondása szerint ritka, mint a fehér holló. Lényegében csak bevágódtam nála, akármit csinálhatok órán ígyis úgyis jó jegyet kapok majd :D Bár eddig is és ezután is maximumot hozok.


Köszi a válaszokat. Kérdés törlésre kerül hamarosan, hogy ha később feltűnne ne legyen ciki :D

2020. okt. 31. 13:04
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Azt hittem legalább valami szaftos sztori jön, hogy széjjekúrtad, leszopattad, seggből szájba nyomtad, a hajábat türűted, lenyelte. A végén meg spriccelve élvezett a tanárnő, te meg azt hitted, csak szimplán lehuggyozott. A végén meg egy öblös fingással lezárta a dolgot. De lehetne pikánsabban is, a tanárnéni lekakált, széjjekenyte rajtad, azt úgy izéltatok. Legalább happy end legyen a sztori vége.
2020. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is arra gondoltam pont, higy legalább kamuztál volna ide valami jót, izgiset a többiek kedvéért...
2020. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Verd ki az óráján
2020. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!