Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha azt mondanám a tanárnak...

Ha azt mondanám a tanárnak hogy nem érzek ízeket, szerintetek hazaengedne?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Sztem nem fogod fel a helyzet komolyságát. Ne mondj ilyet.
2020. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A tanári kar fele karanténban van, mégse zárták be a sulit. Nekem meg most az élethez sincs kedvem most nem hogy elviselni hogy itt pofázik
2020. nov. 3. 08:46
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha itt logsz egy introvertalt pocs vagy. Egy igazi luzer. Szerezz baratokat es elvezni fogod a sulit.
2020. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Másnak sincs kedve az élethez már hónapok óta, ez van. Ha hazudsz, megszívatod a maradék tanári kart, a szüleidet és az osztalytarsaidat is, szóval ülj szépen a seggeden és csináld.
2020. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Hú mindjárt megsajnállak.

Én nem értem, mit lehet itt rinyálni napi szinten a diákoknak. Nevetséges már amit műveltek.

Borzasztóan nagyképű, buta a többség. Ijesztő, hogy ilyen felnőttek lesznek. Akkor ne tanulj, nem kell hallgatnod, hogy ott "pofázik". Úgyse sokat segít már rajtad az iskola amint látszik. Menj haza aztán éjjel nappal netezz a sötét szobában. Az a lényeg!

2020. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem érzel ízeket mi a szarnak mentél BE? betelefonálsz hogy VÉLHETŐEN beteg vagy és kész.
2020. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem értem, mit lehet itt rinyálni napi szinten a diákoknak. "


Hamarosan, 1-2 hét és okafogyottá válik a dolog. nem kell majd rinyálni a bejárás miatt.

2020. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

". Ha hazudsz, megszívatod a maradék tanári kart, a szüleidet és az osztalytarsaidat is,"


Senkit se szívat meg, mert ha tényleg fertőzött is lenne, se történne a világon semmi.

Nálunk van koronás nem egy és nem kettő, nem járnak be, de mindenki más igen. Köztük olyan is, aki a most koronával otthon levő PADTÁRSA volt... ennyit ér az egész.

2020. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
8: attól még, hogy jelenleg ez a protokoll, ez egy fasság... nem ebből kéne kiindulni és nem is ez a téma, jó lenne nem elvinni ilyen irányba.
2020. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

#7: Lehetséges. Aztán lehet nekik otthon dögleni és elcsalni a dolgozatokat újra. Nem vagyok én sem idős még, huszonéves vagyok. Sokszor nekünk se volt kedvünk suliba járni, mégis végigcsináltuk. Mióta a vírushelyzet van, a diákok ki vannak készülve. Ajajjj. Azt a rinyálást is bírtam, amit érettségi előtt itt levágtak. :D Maradjon el, mert félnek a vírustól. :D Érdekes csak a suliban féltek, attól rengetegen eljártak bulizni, szrtak a koráltozásokra. Láttam ilyet közvetlen környezetemben is. Érdekes dolgok ezek.

Mi lesz ha majd dolgozniuk kell?

2020. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!