Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van e értelme meghosszabbítani...

Van e értelme meghosszabbítani az albérleti szerződést most? Távoktatás van és ki tudja meddig fog tartani.

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kéne hosszabbítani és mennyi időre? Sajnos sok az ismeretlen tényező, és nem tudható semmi. Ha van és biztos lesz anyagi háttered, akkor hosszabbítsd meg. Amennyiben nincsen, akkor ne igazán.
2020. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

30.-ig tartana

Most ha távoktatás lesz hónapokig, akkor nem éri meg albérletet fizetni, hogy üresen álljon én meg itthon vagyok..

De azt meg nem tudni, hogy visszavezetik e a jelenléti oktatást. Lehet már decemberben az lesz

2020. nov. 22. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a rossz most, hogy egyik napról a másikra szervezik az életet itthon ott fentről. Szóval a döntés tiéd, de tuti tipp: a pénz már napról napra értékesebb fogyóeszköz,úgy költsd.
2020. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat nalunk a kovi szemeszter is online kezdodik. (Nem tudom ez segit-e a döntésben)
2020. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!