Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tovább jutok OKTV második...

Ha tovább jutok OKTV második fordulóra, és még mindig online oktatás lesz, akkor hivatkozhatok erre a házirendből?

Figyelt kérdés

Az iskolai házirendben az van, hogy ha a második fordulóba a diák bejutol, akkor hiányozhat két napt a verseny napja előtt, illetve a verseny napján. Ez vonatkozik digitális oktatásra is? Csak mert az első forduló esetében az van, hogy csak a verseny napján hiányozhat és a matek tanárom elvárta volna, hogy a verseny napján menjek be online matekra második órában, de én a tömegközlekedésre hivatkoztam, nem a házirendre. Viszont ha továbbjutok és a verseny előtti két napon nem szeretnék részt venni az online matekon, amin ugye ha jelenléti oktatás lenne nem kéne részt vennem, akkor hivatkozhatok a házirendre, hogy azért nem veszek részt, mert a házirend szerint nem kell részt vennem?


(Természetesen ez a kérdés csak akkor aktuális, ha akkor még digitális oktatás lesz, és továbbjutok)


2020. nov. 23. 10:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha a második forduló napja előtt lehet egy napot hiányozni, összekevertem valami másik ponttal. Bár sokat nem változtat a kérdésem, hogy hivatkozhatok-e a házirendre.
2020. nov. 23. 15:28
 2/2 anonim válasza:
100%
Igen, nálunk ugyanúgy nem kellett órán részt venni. Nyugodtan hivatkozhatsz erre, mert az órákon való részvétel alól ment fel. Az másodlagos hogy ez az óra hogy van megtartva.
2020. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!