Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Digitális oktatáson rám szólt...

Digitális oktatáson rám szólt az egyetemi oktató, mert pólóban és rövidnadrágban ültem a gép előtt. Volt hozzá joga?

Figyelt kérdés
Panelben lakom, a 10. emeleten, itt pokoli meleg van, ha beindul a távfűtés. Olyan a lakás, mint egy finn szauna. Egész télen rövidnadrágban vagyunk, a család minden tagja. Tegnap a digitális oktatáson rám szólt az oktató, hogy vegyek fel hosszúnadrágot, mielőtt a gép (kamera) elé ülök, mert nem kíváncsi a meztelen combjaimra. Volt ehhez joga?

2020. nov. 17. 10:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Miért, miben kellett volna, öltönyben? Előadáson is pólóban ülnek az emberek jobbára.
2020. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Itt nem a pólóval volt baja, hanem a meztelen combjaim zavarták az ötven körüli férfi oktatót (én is férfi vagyok).
2020. nov. 17. 10:41
 3/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
36%
Mvan, felállt rá neki? :D Vagy pont az zavarta, hogy neki már nem áll fel...? :D
2020. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
31%

Jahj, most látom a válaszod...Hm...akkor is tartom magam a véleményemhez :D

Sőt, akkor pláne.

2020. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
20%
Júniusban is vannak előadások, akkor már javában rövidnadrágban vannak az emberek. Joga volt szólni, de neked nem kötelezettséged teljesíteni.
2020. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
Önmagát akarta levédeni egy számára kompromittálásra okot szolgáltató helyzettel szemben. A másik ok az lehet, hogy amikor bemész az egyetemre, akkor is megadjátok egymásnak azt az alapvető tiszteletet, hogy nem tangában köpköditek a szotyihéjat a sarokba, - legalábbis így gondolom. Annyi tiszteletet, nem alaptalan elvárnia visszafelé is, mint amennyit megad neked!
2020. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Negyedórán át rólam prédikált, hogy a fedetlen combok látványa a strandra való, de most a digitális rendszerben is úgy kell felöltözni, mintha tanteremben ülnénk, tehát pulóver + hosszúnadrág. De én a 10. emeleten vagyok egy agyonfűtött lakásban. Azt mondta, ne "szexizzek", ő sem "szexizik", pedig ő is szívesebben lenne boxeralsóban. De megadja nekünk a tiszteletet. Adjam meg én is neki.
2020. nov. 17. 10:45
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
Lány vagy? Hogy lehet, hogy látja a lábad webkamerán keresztül? Nekem csak a fejem látszik, meg a nyakom. Általában csak tesi órán kell felállni. Ott meg alap a rövid nadrág.
2020. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2020. nov. 17. 10:47
 10/35 anonim ***** válasza:
23%
Sztem legközelebb add meg a módját és donaldkacsázz egyet, akkor majd hápoghat 😂😂
2020. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!