Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanároknak szoktak meg jelente...

Tanároknak szoktak meg jelenteni a "hetesek" vagy ez a katonai jellegu dolog mar megszunt az itthoni iskolakban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Mi szoktunk, de nem mindegyiknek, inkább a szigorúbbaknak. Aki kicsit lazább, az csak megkérdezi, hogy ki a hiányzó, és kezdi az órát.

16/L

2020. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt (már az általános iskolában is), hogy minden szeptemberben a névsor elejéről elkezdték ezt a heteses jelentős mókát, aztán 2-3 hét alatt kihalt. Eleve nem is volt minden órán.
2020. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig vannak hetesek
2020. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Három szakiskolát jártam meg, egyikben se volt hetes. Szakmát leraktam, kezdtem az érettségit, itt sincs hetes. Utoljára általánosban várták el, de nyolcadikban volt, aki csak megkérdezte a hiányzó neveit, aztán kezdte az órát.
2020. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jó dolog, ugyanis a hetesek többletfeladattal is bírtak nálunk ('16-ban végeztem): a jelentésen felül letörölték a táblát/installálták a digitális táblát vagy projektort, szellőztettek, laborkulcsot hoztak, stb.
2020. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk pont az egyik legöregebb tanárnak nem kellet jelenteni. :D


Viszont volt olyan is, aki mikor mondtad, hogy "A tanárnőnek tisztelettel jelentem...", megkérdezte, hogy "Ez nEkEd tISztEleT???"


Tavaly érettségiztem.

2020. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Tanár vagyok. Hetesi rendszer él és van. Papíron. Idejét se tudom mikor láttam élőben ilyet. Az utóbbi 10 évben nem, az biztos.

A diákok heti szinten be vannak osztva hetesnek de nem is tudnak róla. Némelyik azt se tudja sztem mi az hogy hetes.

2020. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Szulovarosomban a katolikus iskolaban (alt.+gimi) a mai napig vannak hetesek es a hazi feladat megoldasanak felirasa a tablara is az o feladata, illetve takaritani a tablat (szigorubb tanaroknal a kreta csereje is). Ott egyebkent meg egyenkopeny is van.

Ennek ellenere az alsosok kint anyaznak az udvaron a jarokeloknek, meg kovekkel dobaljak oket, szomoru.

Kozepiskola elso eveben nekunk is eroltettek, aztan feladtak a francba mert amugy sem volt ertelme.

2020. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

"szigorubb tanaroknal a kreta csereje is)"


KRÉTA?? na olyat se láttam egy ideje. Több éve táblafilc van mindenütt.

2020. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a normális tanárok nem szokták kérni, max elpoénkodnak vele. Megfigyeltem nálunk csak az idegbeteg ordibálós és az anyagot tanítani képtelen tanárok kérik csak. Tehát azok, akik csak így érzik a tiszteletet, ha már a tanítványok nem szeretik őket.
2020. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!