Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztrákok bejelentése a...

Az osztrákok bejelentése a "garancia" arra hogy kinyitnak az iskolák még az idén? Osztrákok dec 7-én nyitni akarnak

Figyelt kérdés

Kurz: A cél az, hogy december 7-e után kinyithassanak az iskolák


[link]


mindezt úgy hogy az egyéb korlátozások java része azért marad, csak épp ez nem.

mivel mi is az osztrákokat majmoljuk némi ráhagyással, ezért kérdem: mi is kinyitunk még idén?


2020. nov. 29. 14:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy arra a kis decemberre itthon újra nyitnák az iskolákat. Meg, így elő lehet adni, hogy nem másoljuk az osztrákokat, hanem önálló világmegváltó gondolataink vannak.

Szerintem januárban talán kinyitnak itthon a sulik.

(Az meg amúgy vicces, hogy pl. kávézókban és hasonló helyeken sem lehet kevés ember, apartmanban meg egy sem. Tök jól tönkre vágják a gazdaságot.)

2020. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy arra a kis decemberre itthon újra nyitnák az iskolákat"


én meg 99%ra veszem hogy igen, csakazértis alapon.....


uyge olvashattuk ezt is:


Korlátozások nélküli karácsonyt szeretne az Orbán-kormány


[link]


az osztrákok ehhez kapóra jönnek lehet rájuk mutogatni hogy hááát ők is...

2020. nov. 29. 15:03
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha náluk december 7 és mi csúszunk, de csütörtök-péntek nem nyitunk, akkor másfél hetet sem lennének nyitva az iskolák. Ennek még az osztrákoknál sincs semmi értelme.
2020. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem mert az osztrákoknál már javul a helyzet mert voltak valós korlátozások, nálunk meg mindennap rekord számú esetek vannak a látszatintézkedések miatt.
2020. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"akkor másfél hetet sem lennének nyitva az iskolák"


naptár van otthon? ha kinyitnak sulik (ha...) akkor az 5 ÖT napra fog szólni dec 14-dec 18. H-P. és ennyi


aztán dec 19-től úgyis téli szünet


és mibe hogy ott lesz az az öt nap nyitás!

2020. nov. 29. 15:08
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Naptár van, te szerencsétlen. Pont azt írtam, hogyha nem nyitnak előtte hétre már, akkor másfél hetet sem lesznek iskolában. Általános iskolás szövegértés van otthon?


Amúgy meg, miről szól a kérdés? Mi válaszoltunk. Te meg leírod, hogy tojsz a válaszokra és csakazért is kinyitnak, mert te azt mondtad.

2020. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Te meg leírod, hogy tojsz a válaszokra és csakazért is kinyitnak, mert te azt mondtad."



nem ÉN mondtam..... csak olvasom hogy...

"Korlátozások nélküli karácsonyt szeretne az Orbán-kormány"

és hát ez zárt iskolákkal nehéz lenne

2020. nov. 29. 15:13
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

De, te mondod. Mi mondtuk, hogy valószínűleg nem nyitnak ki. Erre te csak azt hajtogatod, hogy akkoriskinyitnak.


Akar... Sok mindent akar. Én is akarok sok mindent. Attól az még nincs úgy.

2020. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Akar... Sok mindent akar"


azért amit Ő akar az úgy is lesz...

2020. nov. 29. 15:20
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Ez a hülye bele van őrülve ebben a suli zárásba/nyitásba. Rendszeresen ezen kattog. Valami megszállott.

Ennél is látszik, hogy ő írta ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


Ugyanaz a szövegtagolás, stílus, linkelés.


Nem unod még te szerencsétlen?

2020. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!