Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztrákok bejelentése a...

Az osztrákok bejelentése a "garancia" arra hogy kinyitnak az iskolák még az idén? Osztrákok dec 7-én nyitni akarnak

Figyelt kérdés

Kurz: A cél az, hogy december 7-e után kinyithassanak az iskolák


[link]


mindezt úgy hogy az egyéb korlátozások java része azért marad, csak épp ez nem.

mivel mi is az osztrákokat majmoljuk némi ráhagyással, ezért kérdem: mi is kinyitunk még idén?


2020. nov. 29. 14:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

"azért amit Ő akar az úgy is lesz..."

Lehet, hogy belőled ő vált ki ilyen szerelmes ingereket, de másból nem.


#10: Ah, köszi! Szerintem jelentsük is a kérdést, hátha megunja.

2020. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kiír egy újabbat a hülye linkjeivel. Bele van őrülve, hogy vissza kell menni a suliba.
2020. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"Bele van őrülve, hogy vissza kell menni a suliba."


nocsak .....micsoda elszólás.... most mégis vissza kell menni? egész eddig nem az volt a duma hogy nem kell?

2020. nov. 29. 15:28
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy beleőrülve. Szinte rettegsz tőle. Ez már nem normális szerintem. Attól mert naponta kiírod ugyanezt, nem te fogod megmondani mi legyen. Keress fel egy pszichológust a szorongásod helyett!
2020. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
Na megérkezett a napi alapítványiskolás kérdező...
2020. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek kicsit agyára ment az iskolabezárás :D
2020. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig ilyen volt, az iskolabezárás előtt két hónapon keresztül majdnem minden nap kiírt egy "mikorzárjákmárbeaziskolát??" kérdést.
2020. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Neki mentális problémái lehetnek, vagy eljátsza ezt az egészet vajon?
2020. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak unatkozik.
2020. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem tudja előre mit fognak dönteni. Ma ilyen cikk jött le, holnap meg lehet teljesen az ellentéte. Nem lehet ezt sehogy előre megjósolni.

Mondjuk értelme nem sok lenne 1 hétre, főleg azért se mert ilyen újranyitásokkal mindig van kockázat, hogy utána rosszabb lesz a helyzet. Ha meg ezt a kockázatot pont karácsony előtt 2 héttel vállalják akkor épp, hogy karácsonykor nő meg a betegszám a 2 hetes eltolódás miatt.

Nekem is jól jönne meg szerintme mindenkinek, ha nyitna minden karácsonykor, rokonokat látogatni, a gazdaságnak stb., de vajon hány embert kéne "beáldozni" azért, hogy nyitott lehessen a karácsony. Mert ha nyitnak is a vírus ennyi idő alatt nem tűnik el. Ha nyitnak is, ugyanúgy ott van az, hogy na vajon mit adok át nagymamámnak, tántinak stb.

Iskolában meg úgy is kell tanulni ha otthonról megy, meg úgy is ha jelenléttel.

2020. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!