Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az iskola megnyitotta az...

Ha az iskola megnyitotta az ebédfizetést januárra, akkor már biztos, hogy újraindul jan. 4.-től?

Figyelt kérdés
Szerintem már kaptak fülest valahonnan. Nem hiszem, hogy potyára elkezdenék beszedni a pénzt, mert elég sok adminisztrációs terhet jelent nekik, főleg, ha pofára esnek, és vissza is kell utalni mindenkinek.

2020. dec. 3. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

miért, nálunk előre beszedték nov végéig....

hát ennyit tudtak....


de van olyan iskola ahol meg dec utolsó karácsony előtti hetére is beszedik.... minek nem tudom, mert hogy akkor ebéd nem lesz (meg diák se) az 100%.

2020. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerintem meg automatizált a rendszer, és elfelejtették leállítani.
2020. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

"k, és vissza is kell utalni mindenkinek.+"


senkinek nem adják vissza. majd betudják egy későbbi időszakba.

2020. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok semmivel sem tudnak többet a lehetséges iskolanyitásról, mint az átlagember. Az ebédpénzt egy külsős cégnek szedik össze. A januári ebédpénzt mindenképpen be kell szedni. Ha mégsem lenne oktatás akkor meg jóváírják vagy visszaadják.

Az ebédbefizetés még nem garancia a jelenléti oktatásra.

2020. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a jó Isten tudja, hogy mi lesz addigra.
2020. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!