Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az az igazi kérdés idén...

Az az igazi kérdés idén lesz-e iskola, vagy az, egyáltalán januárban lesz-e? Szavazás

Figyelt kérdés

Sokan azon agyalnak idén lesz-e még jelenléti oktatás a téli szünet előtti 1 hétben


De a járványügyi helyzet és a járványcsúcs újabb és újabb kitolása (már ott tartunk hogy valamikor január folyamán...) már előlegezi azt, hogy nem decemberben nem lesz jelenléti, hanem még januárban sem nagyon.


2020. dec. 4. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%

"Gulyás december közepére mondta a tetőzést"


hahahahahhahahahhahahaahahahah..


Gulyás Gergely: a kormány sem tudja, mikor tetőzik a koronavírus-járvány


Nem tudni, mikor lesz csúcson a járvány

A kormány nem akar arról véleményt nyilvánítani, mikor érhet a csúcsra a járvány, ez egy egészségügyi kérdés. Jelenleg a vélemények többsége jövő nyárra valószínűsíti azt, hogy lesz vakcina - mondja a miniszter. Arra a kérdésre, hogy Orbán Viktor korábbi december-januári tetőzésre vonatkozó prognózista tartható-e, Gulyás úgy válaszolt, hogy


nem tudjuk.



Hhahahahahahhaahhahahahahhahahahahhahahahahah!!!!

2020. dec. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11 Kár, hogy ez a kijelentés az OKTÓBER 22.-i kormányinfón hangzott el, azaz több, mint HAT HETE.

[link]

Korábban kelj, ha engem akart átbszni, bogárkám!

2020. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes tegnap még az is rémhír volt amikor azt mondtam jan 4-én nem lesz itt suli.... tegnap rémhír ma meg HÍR.


ma az a rémhír ha azt mondom januárban se lesz itt semmi.... ma még rémhír.


Ha eljön az ideje ez is csak HÍR lesz...

2020. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem rémhír, hanem vélemény, de csak akkor, ha az írásodból egyértelműen kiderül, hogy az. Úgy lett volna helyes, hogy "SZERINTEM az még nem a vége"!!
2020. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó Tessék: SZERINTEM még nem a vége...
2020. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
meg minden elemi józansággal gondolkodó szerint (se)
2020. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Más nevében meg ne beszélj, és akkor minden fasza lesz.
2020. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!