Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki volt már iskolai karanténb...

Nmnmnm kérdése:

Aki volt már iskolai karanténba ő mikor jőhetett ki ?

Figyelt kérdés
Én dec.10.-dec.20. vagyok karanténba és 20.-án már kimehetek vagy csak 21.-én

#Karantét #Iskolaikarantén
2020. dec. 12. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
10 napig tart. Papíron de amíg nem hívnak fel addig karanténba kell legyél. Értesíteni fognak téged a háziorvosod és a rendőrséget. Nálunk 15.napon hívtak pénteki nap volt és csak hétfőn hagyhattuk el a házat.. Szerintem elfelejtettek 😅
2020. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Az egyes baromságot ír. A karantén minden esetben 10 napig tart, amit attól a naptól számítanak, amikor utoljára találkoztál az igazolt fertőzött személlyel.
2020. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen valószínű hogy baromságot írok... Ez történt velünk... Ha saját tapasztalatom baromság számodra azt elhiszem neked de remélem az orvos is elfogja hinni neked 😊 nagyon sajnálom hogy ilyen emberekkel van tele ez az oldal... Lehetvalahol 10.napon már sétálhatnak kifele de ahol én lakom mindíg elhúzodik valamilyen oknál fogva... De igen meg kell várni hogy hívjanak hogy kimehess.. Köszönöm szépen hogy baromságnak érzed a nyomorom 😊
2020. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

"De igen meg kell várni hogy hívjanak hogy kimehess.."

Ez egész egyszerűen nem igaz. További jó hazudozást!

2020. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az önkéntes karantén tart 10 napig. Ha nem vagy igazoltan koronás csak egy háztartásban élsz igazolt pozitívval és hatóságiba kerülsz akkor is 10 nap után lejár. Ha igazoltan koronás vagy akkor addig vagy karanténban, míg meg nem gyógyulsz. Akkor kijelent a házi orvos, a népegészségügy küld e-mailt ezekutan, hogy feloldották a hatósági karantént. Onnantól kezdve vagy újra szabad. Velünk így volt.
2020. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj előző vagyok. Nálunk a 10 napot a legelső tünetek megjelenésétől néztél. Még akkor a háziorvosnak sem szóltam

Szóval mire megkaptuk a határozatokat addigra anyámnak már csak 1 napot kellett hatósági karanténban lennie mert másnap lejárt

2020. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek itt valamit.. Nálunk így volt... Minek is hazudjak... Kicsikém nem most jöttem a világra... Kérdeztek saját véleményt mondtem el azt hogy te mit gondolsz azt a kutya nem szarja le... Már bocsánat...ja és édeském 3x gondold át amit írsz másoknak mert lehet hogy vicces nek találod a dolgot de rohadtul belemászol más ember lelki világába... És neharagodj hogy ezt mondom de nagyon gyerek vagy még hogy itt eszetlenkedj.
2020. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 ezt a zagyvaságot szerinted érti valaki rajtad kívül?
2020. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen érti akinek céloztam én voltam az 1. És a 2.hozzászólonak címeztem aki írta hogy hazudok... De köszönöm kérdésed... Remélem így már érthető.. Bocsánat ha kicsit trágárul írtam az előző válaszom..
2020. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A fiam dec. 1től 9. éjfélig volt karanténban, a határozatban az állt, hogy NEM értesítenek amikor vége, de minek is kéne?
2020. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!