Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy fiú mindig mellém ül...

Ha egy fiú mindig mellém ül pár bizonyos tantárgy óráin, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Szerintem az sem igaz, hogy csak ott volt hely. És ha mondjuk az egyik oldalamon már foglalt a hely, akkor ül a másik oldalamra. Azt meg nem hiszem el, hogy csak mellettem vannak üres helyek mindig azokon az órákon. Eddig asszem egyszer szólt hozzám, többször nem. Esetleg lehet, hogy kedvel, vagy ez csak a véletlen (vagy a kevés hely) műve?
2020. dec. 14. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen jelent valamit. Kérdezd meg tőle, hogy mit.
2020. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Jó tanuló vagy? Lehet rólad könnyű puskázni, vagy annyira rossz tanuló, esetleg a tanárok annyira nem kevelnek, hogy ha arra néznek téged szólítanak fel így ő "láthatatlan". Elől szoktál ülni? Lehet rossz a szeme..


Értem én mire megy ki a kérdés a nyugi, hogy van azért ül-e mellé mert tetszel neki, csak rá akartam mutatni, hogy

1. ha kertelve teszed fel a kérdést nem olyan válasz fog rá jönni amilyet szeretnél

2. mi nem vagyunk ott nem látjuk, nem látjuk hogy viszonyul hozzád (ha tetszel neki ennél biztos tett többet is), nem ismerünk titeket igy ezcsak vagtában találgatás

2020. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Jelent valamit. azt, hogy melléd ül és egy köbméterből szívjátok a levegőt.
2020. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor olyan jó lenne legalább annyit tudni, hogy te lány vagy-e.
2020. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Kezdemenyezz beszelgetest. Abbol sok minden kiderul. Valszeg tetszel neki. Masolni sokmindenkirol lehet.
2020. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak bizonyos órákon ül melléd, akkor rólad akar puskázni :D

Vagy először odaült, és akkor már a további órákon is odaül. Legalábbis nálunk volt ilyen ki nem mondott helye mindenkinek és mindig ugyanoda ültünk.

2020. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos könnyű ott puskázni. Vagy onnan jobban látja a táblát.
2020. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jo tanulo vagy ö meg nem?


Nekem dolgozatoknal volt fura hogy még az ellenségem is hirtelen a baratom lett olyankor, hogy mellém ülhessen dogàkon.

2020. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami jó tanuló. Pont annak a 3 tantárgynak az óráin ül mellém, amelyikekből a leggyengébb vagyok. Ő nem tudom, hogy milyen tanuló, de sokszor puskázik doga alatt. Arra is gondoltam, hogy mivel alapból a leghátsó padban lenne a helye, ezért előrejön, mert nem látja rendesen onnan a táblát, de van egy fiú az első sorban, akivel tök jóban van, és mellette is szinte mindig van hely, de mégis mellém ül a második sorba. Amúgy lány vagyok.
2020. dec. 14. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Már egy hónapja online folyik az oktatás. Ha nem iskolai jellegű volt az ok, amiért melléd ült, akkor már írt volna neked pl. messengeren vagy más módon felvette volna veled a kapcsolatot főleg ha tetszenél neki. Azért az elég elképzelhetetlen, hogy melléd mer ülni de rád írni már nem? Még ha izgulós is lenne talált volna indokot amiből egy hónap alatt kialakult volna valami szorosabb viszony és tőle kérdeznéd meg és nem itt.
2020. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!