Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni bizonyos...

Hogyan lehet legyőzni bizonyos utált tantárgyak iránt a depressziót?

Figyelt kérdés
Teljesen rányomja a bélyegét az egész tanulásra, elveszi a kedvem más tantárgyak tanulásától is. Az alakul ki bennem, hogy csak legyek túl ezen az éven, engedjenek át mindenből egy 2-essel. Szorongok, depressziós vagyok, legszívesebben egész nap buliznék, csajoznék, részegre innám magam, hogy felejtsek, és legyen már végre egy kis nyugi.
2020. szept. 25. 08:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Angolról és történelemről van szó amúgy. Az egyik egy kínai nyelv, a másik meg tele van olyan adatokkal pl. mezőgazdaság, amit abszolút nem értek. Állítólag ez is érettségi tétel lesz.
2020. szept. 25. 08:20
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Hogy fogsz így teljesíteni egy munkahelyen, ha egy iskolai probléma így kiüt? Szakemberhez kéne fordulnod ezzel, nem tudom, van-e nálatok iskolapszichológus. De ha előadod neki, hogy tanulás helyett bulizni meg berúgni szeretnél, nem biztos, hogy másodszor is fogad.
2020. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy ismerem a problémát, annak idején matekból, fizikából meg kémiából állandóan a bukás szélén álltam, kémiából egyszer félévben meg is húztak, egy szót sem értettem egyikből sem, de kihúztam az iskola végéig, aztán soha többé nem találkoztam egyik tárggyal sem.
2020. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A szüleidnek, gondolom, nem telik különtanárra. Egy jó magántanár meg tud szerettetni egy addig utált tárgyat is. Ha jól tud magyarázni, és addig magyarázza, míg valamelyik változatban megérted. De ehhez nagyon lelkesnek kell lennie, meg szeretnie is kell hozzá a diákokat. Nekem annak idején nem volt pénzem különtanárra.
2020. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
"utált tantárgyak iránt a depresszió" - na....ma is tanultam valamit.
2020. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van az, hogy a szorongásból való bulizás miatt megbuksz, azt évet kell ismételni, plusz tanév az utált tantárgyakból, tökéletes kitolás magaddal. Ez lehet a vége.
2020. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megérted, minden információ érték!


"Elteszem, ez jó lesz nekem.."


De ez nem azt jelenti, hogy ész nélkül, ragaszkodni kell minden információhoz. Kell az egészséges szkepticizmus.

2020. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!