Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy fiú mindig mellém ül...

Ha egy fiú mindig mellém ül pár bizonyos tantárgy óráin, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Szerintem az sem igaz, hogy csak ott volt hely. És ha mondjuk az egyik oldalamon már foglalt a hely, akkor ül a másik oldalamra. Azt meg nem hiszem el, hogy csak mellettem vannak üres helyek mindig azokon az órákon. Eddig asszem egyszer szólt hozzám, többször nem. Esetleg lehet, hogy kedvel, vagy ez csak a véletlen (vagy a kevés hely) műve?
2020. dec. 14. 08:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy csak kicsit kedvel, és nem annyira, hogy rám írjon.
2020. dec. 14. 21:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Most valaki vagy tetszik vagy nem. Akit kicsit is kedvelek azzal tartom a kapcsolatot iskolán kívül is interneten. Aki kicsit is tetszik azzal pedig igyekszek randit összehozni. Aki pedig nagyon tetszik akkor nem is látom a többit csak őt.
2020. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De nem mindenki ilyen személyiség, mint te. Én ha valakit kedvelek, akkor ugyanannyit kommunikálok vele, mint akárki mással. Egy introvertált nem ilyen, mint amit te írtál magadról.
2020. dec. 14. 22:04
 14/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk pont introvertált vagyok, szóval ez nem talált.

Az introvertáltnak nem az a fogalma, hogy teszetosza, tehetetlen, kommunikációra képtelen, tele mindenféle kisebbségi komplexussal, hogy mi lesz ha ezt meg azt megteszek, meg tele magának alkotott korlátokkal, félelmekkel.

Hanem nehezen nyílik meg zárkózott, társaságban inkább háttérben marad nem hangoztatják a véleményüket, nem szeretnek a figyelem középpontjában lenni. Szeretik a csendes, nyugodt munkakörülményeket, és egyedül tudnak leghatékonyabban dolgozni és gondolkodni.

Egy introvertáltnak pont, hogy jól jön rá írni valakire mert "szépen csendben" elbeszélgetnek ketten és nem kell egy társaságban felhívnia magára a figyelmet, kitűnni a viselkedésével, hogy észre vegyék. Az introvertáltak nincsenek örök magányra kárhoztatva.

Azért azt ne nevezzük normálisnak, hogy valaki tetszik nem keressük a társaságát, nem szólunk hozzá különösebben, elfordulunk, nem is jelezzük neki. Mégis honnan az istenből kéne tudnia akkor szegény kiszemeltednek, hogy tetszel neki? Ennek semmi köze az introvertáltságnak, akkor mindegyikünk szingli lenne örökre. Mégis milyen logika az, hogy 30 ember előtt felhívja magára a figyelmet azzal, hogy melléd ül, de üzenetet nem mer írni amit csak te látsz, nem mer randira hívni ahol csak te vagy ott? Meg ha már (feltételezett introvertáltként) leküzdötte a korlátjait és melléd ült utána egy árva kukkot sem szól?

2020. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Simán el tudom képzelni. Minden ember más, neki lehet, hogy a kommunikáció nem az erőssége. Vagy csak fél rámírni, vagy mit tudom én. Én szerintem sokkal jobban kedvelem őt, mint ő engem, és egy másik fiút is nagyon, de nagyon kedvelek az osztályból, mégsem írtam rá egyikükre sem csak úgy.
2020. dec. 14. 22:31
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Én is intro vagyok, és magamból kiindulva biztos, hogy olyan mellé ülnék, akit kedvelek, vagy aki tetszik. És igen, ettől még nem biztos, hogy mernék komolyabban beszélgetést kezdeményezni, hiszen az első gondolatom az lenne, hogy mi van, ha ő nem szeretné... Ha szimpatikus neked a srác, te is kezdeményezhetsz beszélgetést.
2020. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!