Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kössek le kollégiumot januárra...

Kössek le kollégiumot januárra? Vagy semmi értelme majd csak februárban fog kelleni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy még a héten el kéne dönteni, és ha lekötöm ki is kell fizetni. És ha végül mégsem kell januárban, a pénz akkor se jár vissza.

Januárban meg már nem köthetem le a januárt....


2020. dec. 16. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kösd le, Maruzsa mondta, hogy január 11-től suli.
2020. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem érdekel mit mondott a Maruzsa. nem számít. Maruzsa még nov elejém azt is mondta nem lesz semmiféle iskolazár, ehhez képest nov 11-én bezártak.

A nov kolidíjam is elúszott mert rá hallgattam. Még jó hogy a decembert nem kötöttem le.

nem érdekel mit mond a Maruzsa. ezek után leszarom.

2020. dec. 16. 16:08
 3/6 A kérdező kommentje:

" Maruzsa mondta, hogy január 11-től suli."


Ja és a Maruzsa nem is ezt mondta.

Szövegértés.

Ő azt mondta:

- jelen állás szerint

- megnyitHATnak


Na most miért is érdekes a jelen állás ha még van egy hónap és addig bármi lehet?


1 hete még úgy volt hogy dec 14-18-ra is kinyitunk. jelen állás. F****om.

2020. dec. 16. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Na, ez is csak a Madár.
2020. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha leszarod,mit mond Maruzsa akkor nem mindegy? Dönts belátásod szerint...
2020. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

JÓ. Akkor lássuk. Hallgatok Maruzsára. (megjegyzem ha hallgattam volna rá lekötöm a kolit decemberre is és elúszik a havi 15.000-es kolidíjam mert a Maruzsa NERtárs azt mondta nem lesz zár... uygebár...és lett..)


szóval hallgatok rá lekötöm a kolit, kiperkálom a 15.000-et januárra. Majd jan elején benyögik mégis lesz zár...


AKKOR MARUZSA VISSZAADJA MAJD A 15.000-et?

Ez lenne a kérdésem

2020. dec. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!