Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kb. 7-8 hónapja járok a mostani sulimba és csupán 3 emberrel vagyok beszélő viszonyban.Szeretném a többi osztálytársamat is megismerni de amikor odamegyek hozzájuk úgy néznek rám mint aki most jött a marsról.Nagyon rossz szünetekben is főleg amikor a 3 ember közül 2 hiányzik.
2020. dec. 18. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát manapság elég nehéz beilleszkedni, én is át éltem hasonlót.

Nekem eleinte egy barátnőm volt csak. Aztan ő buszon isnerkedett meg közelebbről egy másik lany osztalytarsunkkal, így lettünk hárman.

A következő tanévben sikerült jobban összekovácsolódni az osztályunknak, de ehhez idő kell es érettség.

Szerintem nem gond, ha nincs sok barát körülötted, előbb utóbb sajnos ilyen helyzetekben történik a kibeszélés.

Facebookon esetleg tudsz azzal írni, aki neked szimpatikus, megkérdezed erről arról, bármiről, hátha segít.

2020. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Na, ez a következménye annak, ha a tanárok egy része nem egedi a diákokat enni, inni és wcre 45 percen át... A gyerekek nem lesznek magabiztosak... Jár a taps...
2020. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbálj keresni valami közöset mindenkiben. Úgy még lehet jó barátokat szerezni ha segítesz nekik valamiben, vagy egy közös cél érdekébe dolgoztok. Ha van Discordod akkor add meg nekik a nevedet hogy beszélgessetek.
2021. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!