Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tudom hogy az osztálytársam...

Ha tudom hogy az osztálytársam vágja a kezét szóljak a tanárnak?

Figyelt kérdés
A lány már hetek óta nem jött suliba, csak egy képet küldött az osztály csoportba a kezéről ahogy meg van vagdosva. Szerintetek? A nevelőszülei gondolom nem tudják.

2020. dec. 20. 15:19
A kérdező szavazást indított:
osztálytárs
tanár
komoly
41 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Azért küld képet, mert feltűnési viszketegsége van. Még nem sajnálják eléggé. Nem kell ilyen gyökérrel foglalkozni.
2020. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, szólj! Az osztálytársad segítségre szorul.
2020. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Osztályfőnök. Rengeteg ilyet láttam, általában pszichológus lett a vége, szóval majd az ofő eldönti, hogy bele kell-e ebbe szólni, akar-e beszélni erről a szülőkkel, vagy konzultál-e az iskola pszichológusával.
2020. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
igen, szólj. ha nevelőszülőknél van, talán a gyámügyet is be kell vonni, de az már nem a te kompetenciád
2020. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Amikor en vagtam magam, a tanarok szoltak anyamnak, aki pedig megfenyegetett, hogy intezetbe fog zaratni, ahol majd legyogyszereznek es fogyatekos leszek. Emellett elmondta, hogy mennyire ciki ez neki es milyen onzo vagyok, amiert lejaratom ilyenekkel. En sosem mutogattam senkinek, veletlenul vette eszre valaki, azota sem tudom ki volt. Ezutan meg depressziosabb lettem es a labamat kezdtem vagni, mert ott ugysem latja senki.

Ezzel csak arra akartam ravilagitani, hogy nem mindegy kinek szolsz, olyan tanarnak kellene, aki megbizhato es eloszor a lannyal probal beszelni, esetleg szemelyesen felkeresni ot es a neveloszuleit.

2020. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ez egy hülyeség. Így nem lesz jobb az élet.
2020. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!