Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ennyi iskola utáló ?

Miért van ennyi iskola utáló ?

Figyelt kérdés
Például itt az oldalon, a kérdéseknél fel is pontozzák egymást, aki meg megmondja az igazat, hogy kinyithatnak az iskolák, azokat meg lepontozzák.

2020. dec. 27. 21:21
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem ittál, amikor nem figyelt? Biztos tudtál volna inni.
2020. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
80%

Felsőben egy tanárnő nagyon kivételezett. Osztály 75%-t utálta, és személyeskedédve megalázta őket. (Én a 25%ban tartoztam de nagyon rossz volt nézni)

8.-ban kiparodizáltuk a tanárt és rajta nevettünk. Mikor megalázni próbált másokat jól ki nevettünk, ő meg elsírta magát :D


Sok iskolában a tanárok nagy része önbíráskodó, beteg agyhalott. Ha egy tanár megalázza a diákot komoly lelki sérüléseket, depressziót válthat ki.

Én azt sem értem, ha a fizika érdekel, miért kell a legtöbbet irodalomra és történelemre tanulnom? Minek van ének?

2021. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
93%

talán azért, mert a magyar oktatási rendszer évtizedekkel van lemaradva, és jobbára versenyszférára alkalmatlan frusztrált tanárok oktatnak, aki max. árufeltöltőnek lennének alkalmasak.


az meg a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy ha máshogy vagy lassabban tanulsz, véged, mert egyféle módszerrel oktatnak mindenkit.

2021. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj az oktatással, hogy kevésbé építenek a gyakorlatra. Az elméleten kívül a gyakorlat nagyon fontos, hiszen ott szerez tapasztalatot a diák, ami elősegíti, hogy jobban értse, amit tanul.
2021. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
55%
Mindig voltak, akik nem szerették az iskolát. De sok barátot ott szerez az ember. Csak érezd jól magad, barátkozz.
2021. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
5%

Na aki azt mondja lehet óra alatt inni is egy tanárka mert kimenni hogy sunnyogki utána a gyerek hogy kipisilje azt amit megivott?


Jár az egyes!

2021. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
48%
Ivásról és evésről beszélünk. Ha éhes vagy, ott a szünet. Haverokkal ugorjatok le büfébe, 10-15 perc alatt 1-2 szendvicset biztos megeszel. Órán meg szerintem az sem baj, ha ott van a padodon az italod. Főleg nyáron. Beszéld meg a tanárral, a folyadékbevitel fontos.
2021. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az a kedvenc, ha az élő online óra alatt engedélyt kell kérni a tanártól, hogy kimehetek-e a WC-re.
2021. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
66%
Saját lakásomban
2021. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!