Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan tanárotok, akivel...

Van olyan tanárotok, akivel érettségi után is tartottad a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szimplán azért mert jó tanár volt!

2020. dec. 30. 12:45
 1/9 A kérdező kommentje:
*tartottátok *
2020. dec. 30. 12:46
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nincs. Voltak jó tanáraim, remélem jól megy a dolguk most is és minden jót kívánok nekik, de sosem voltunk olyan kapcsolatban, hogy a magánéletünkben is beszélgessünk. Ez érettségi után se változott.
2020. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Van, na és, mi közöd ahhoz neked?
2020. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Voltak tanáraim, akik engedték, hogy egyek, igyak az rán és elhagyjam a termet, ő rájuk szívesen emlékszem vissza, de a kapcsolatot max csak Face-n tartjuk.
2020. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

soha egy tanárommal se beszéltem egy szót se iskola után.

még face-en se.

2020. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó néhány évvel ezelőtt véletlenül hozzám került a gimis töritanárom nyugdíjügye. Mikor elkészültem a határozattal, felhívtam telefonon, hogy hamarosan várhatja. 18 év távlatából is tisztán emlékezett rám már amikor bemutatkoztam, pontosan tudta, hogy mikor érettségiztem, melyik osztályba jártam és a még az osztálytársakra is rákérdezett. Igazi tanár volt, a szó legnemesebb értelmében.

Rendszeres kapcsolatot nem tartok egyetlen volt tanárommal sem, egy általános iskolai tanárnéni van, akivel szoktunk néha FB-on beszélni, bár ő konkrétan az én osztályomat nem tanította, de jóban voltunk. 80+-os néni és imádnivaló. Igen, fent van FB-on, rendszeresen posztol - általában irodalmi témájú dolgokat (magyartanár volt) - és a messengert is használja, ott is beszélgettünk már.

2020. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A volt némettanárom néhány évvel ezelőtt a szomszédomba költözött, és azóta nagyon összehaverkodtunk. Eleinte csak horgászni mentünk együtt, átmentünk egymáshoz főzni, most meg már együtt járunk nyaralni is. Mindketten egyedülálló férfiak vagyunk (ő elvált, én meg nőtlen vagyok). Nem hittem volna gimis koromban, hogy 15 év elteltével Pista lesz a legjobb haverom.
2021. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolai tesitanárnővel tartom a kapcsolatot. Kollektíven a legjobban utáltuk, most jóban vagyunk, itt lakik pár háznyira. Ha nem vitt valaki cuccot, órai munka elégtelen+ igazolatlan hiányzás helyett közös megegyezéssel pálcával elvert, mostanában jópárszor fölelevenítettük ezt a szokást :).
2021. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!