Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi után ti is megszakít...

Érettségi után ti is megszakítanátok egy ilyennel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy "barátnőről" lenne szó. Eleinte még nem tudtam milyen a valódi énje.. Aztán egyszer csak a hiteleit a büfében a nevemre iratta. Csak magáról tudott beszélni, senki másról.. mondom neki nagy örömmel, hogy fogytam 5 kilót(mindenkitől megkaptam, hogy tiszta sovány lettem) erre ő elkezdi, hogy ez kizárt inkább a vállaim tök húsossak lettek.. jóvan kösz. Utána összejött 1 fiúval, csak róla beszélt. .. van 2 csaj akivel nem bírjuk egymást. És saját barátnőm elkezdi nekem, hogy tudtad, hogy utálnak? Hogy mondhat ilyet 1 barátnő??? Volt 1 szerelmem 9.be, együtt voltunk majdnem 1 évet, szakìtottunk. Másik bnőm áradozik, hogy van egy helyes fiú a láthatáron... Erre kiderült, hogy az exem aki íránt még mindig éreztem vmit és ezt tudták nagyon jól. Barátnőm végig tudta mi van még se szólt... Jött a nyár, elkezdte lenyúlni a cuccaim. Eljött hozzánk 3 napra 1 szál pólóba meg gatyába. Lenyúlt tőlem: 2 parfümöt, 2(márkásabb) pólót, 1 kulcstartót plusz én fizettem a fagyit a piát meg felhabsolta az egész kaja készletet ami otthon van. Pl 1 nap reggelire megevett 3 szendvicset ebédre 5 rántotthúst 3 gomboc fagyit 1 baconos kiflit meg 3 zacskó chipset..(50 kiló a csaj) míg én ennek a negyedével jól lakom.. ez ment nap mint nap. Jött a 18 szülinapja. Vettem neki szép karkötőt meg megvetetett egy nyakláncot ami 1x se volt rajta .. oreos csokit meg az apja ette meg mert, hogy fujjj oreo... kijöttem a kórházból egy fertőzés miatt azt se kérdezte meg mi van velem.... ceruzák tollak halmazait LOPTA el.(vissza kértem őket bár a tollam nem adta vissza)azt mondja nekem vegyek neki piát meg cigit mert úgy berúgna.. ma is nem jött suliba nem is írt... most írt, h bocs h nem szóltam de nem volt kedv.. Hát okkk.......

bocsánat csak 4 év sérelmei felgyülemlettek bennem. És felháborodik, hogy nem tartom bnomnek. Am osztálytarsak vagyunk. Sajnos...


2017. febr. 1. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt most nem arról van szó, hogy sajnálom tőle. Ha normálisan elkérne tőlem vki vmit simán odaadnám neki.. csak ne lopja már el. Meg ne bunkózzon utánna...

am mindenki utálja a lányt. 3man kérték már meg a kezét, mert általában ha összejön vele vki rákényszeríti, hogy vegyen neki gyűrűt...

2017. febr. 1. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez miota kerdes? Azonnali hatallyal ugy kidobnam, hofy a aba se erne a foldet.
2017. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg az érettségit, most rögtön legyen leírva ez a lány.
2017. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt arról van szó, hogy te egy hülye vagy, akit a másik hülye (jelen esetben a "barátnőd" ) kihasznál/kihasznált.

Te pedig ezt hagyod... fokoznám, de nincs értelme.

Igen, megszakítanám.

A szövegalkotást pedig még gyakorold, hiszen lassan érettségi.

2017. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem várnám meg az érettségit, már rég kiadtam volna az útját.
2017. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, jogos a felháborodás, de "És saját barátnőm elkezdi nekem, hogy tudtad, hogy utálnak? Hogy mondhat ilyet 1 barátnő??? " ezt a részt nem találom sértőnek. Nekem is az volt, hogy az osztályban pár lányt nem bírtam, de szerintem az, hogy a hírnököt vádolod ezért, nem jó. Egy barátnő igenis mondja meg, ha hallott róla, hogy valaki utál, vagy rosszat mondott rólam. A többiben egyetértek veled.
2017. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"a hiteleit a büfében a nevemre iratta"

van 2 csaj akivel nem bírjuk egymást. És saját barátnőm elkezdi nekem, hogy tudtad, hogy utálnak? "Jött a nyár, elkezdte lenyúlni a cuccaim. Eljött hozzánk 3 napra 1 szál pólóba meg gatyába. Lenyúlt tőlem: 2 parfümöt, 2(márkásabb) pólót, 1 kulcstartót plusz én fizettem a fagyit a piát meg felhabsolta az egész kaja készletet ami otthon van. Pl 1 nap reggelire megevett 3 szendvicset ebédre 5 rántotthúst 3 gomboc fagyit 1 baconos kiflit meg 3 zacskó chipset.."


"Vettem neki szép karkötőt meg megvetetett egy nyakláncot ami 1x se volt rajta .."


Te ezek után komolyan még vettél is neki valamit?


"oreos csokit meg az apja ette meg mert, hogy fujjj oreo... kijöttem a kórházból egy fertőzés miatt azt se kérdezte meg mi van velem.... ceruzák tollak halmazait LOPTA el.(vissza kértem őket bár a tollam nem adta vissza)"


"azt mondja nekem vegyek neki piát meg cigit mert úgy berúgna.."


Veled sem stimmel valami, ha előbb nem szakítottad meg vele a barátságot.

2017. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!