Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most, hogy az osztrákok jan...

Most, hogy az osztrákok jan 24-re tolták az iskolanyitást, nekünk is megvan a válasz, lesz-e nyitás jan 11-én?

Figyelt kérdés
Ja és az osztrákok nálunk jobb mutatókkal tolták el a nyitást!
2021. jan. 4. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

"Kozepiskolai tanár barátunk mondta,h jan 11-étől bejárnak a suliba!!!!!!"


Akkor kérdezd meg tőle hogy ezt a kijelentését milyen kormányrendeletre alapozza! Na kérdezd csak meg.


A tanárok össze vissza ugatnak mindent. Van aki szerint soha többet távoktatás nem lesz (mondta ezt októberben - hát nem jött be) van aki szerint még decemberben kinyitunk (mondta ezt dec elején-hát nem jött be) és van olyan is aki még szeptemberben azt pofázta 1-2 hét és bezárunk (hát ez se jött be...)


Pofáznak összevissza.

2021. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

"Maruzsa kétszer is mondta."


Maruzsa---ki a az a Maruzsa..


mit mondott az a kugligolyó november 4-én? na mit? Kikeresed vagy idézzem be én?

Hm?

2021. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Pspetike, remelem jo nagyot koppansz, mikor bejelentik, hogy nem lesz iskola.
2021. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, hiába reménykedtek, üzenet a Krétában: "Ezúton értesítünk mindenkit, hogy 2020.01.11-től a jelenleg érvényben levőjogszabályok szerint elindul az iskolai tantermi oktatás. Maszkhasználat,távolságtartás szabályai érvényben vannak. Belépéskor testhőmérséklet-ellenőrzés és kézfertőtlenítés továbbra is lesz. Iskolavezetőség"
2021. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Ugyse lesz suli emberek.fogadok veletek
2021. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2021. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

" "Ezúton értesítünk mindenkit, hogy 2020.01.11-től a jelenleg érvényben levőjogszabályok szerint elindul az iskolai tantermi oktatás. "


ember. a "jelenleg" szó nem zavar? hm?


A jelenlegi szabályok nem lesznek érvényben 11-én, addigra új szabályok lesznek. ez az APRÓSÁG nem zavar?

2021. jan. 6. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!