Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vakok miért nyitják ki...

Kódolt nő kérdése:

A vakok miért nyitják ki napközben a szemüket?

Figyelt kérdés
Rég foglalkoztat ez a kérdés de sehol nem találtam választ.

2020. aug. 17. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól még hogy vakok, a reflexek működnek. Képzeld el milyen lenne egész nap lecsukni a szemhéjad. Ha látsz alatta ha nem.
2020. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
plusz fényeket meglepően sokan érzékelnek
2020. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De maskepp nezve, miert ne nyitnak? Ha te sotetben vagy, nem hiszem, hogy mindenaron becsuknad a szemed.
2020. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Hogy jobban lássanak...

🤣


Komolyra fordítva...azért csak dizájnosabb mintha csukott szemmel mászkálnánk.

2020. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

#4 vagyok

Miért lettem lepontozva? Nem normálisabban néz ki, ha mi is nyitott szemmel vagyunk, mintha folyamatosan le lenne hunyva? Nem ez a természetes?! Ne mondjátok, hogy nem mutat furán az a vak ember, akinek folyamatosan le van csukva a szeme!?

Az meg hogy poénkodtam? Azt hiszem vakként megengedhetem magamnak, hogy viccelődjek a témában.

2020. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm nem lát, de alig venni észre rajta, mert folyton nyitva van a szeme, és pont úgy pislog, mint a látók.
2020. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Láthatatlan kiállításon mondta a vak vezetőnk, hogy a vakok kb. 10 %-a az aki teljesen sötétet lát. A többi vak a fényt tudja érzékelni nyilván különböző mértékben, és ez számukra tud hordozni információt.
2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Én is kinyitom, milyen gyakran, azt nem tudom, mert nem gondolok rá (született vak vagyok).

A sötétet nem látom, én a "semmit" látom, amit nem lehet elmagyarázni szerintem már annak se, akinek van fényérzékelése.

2020. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ha született vak vagy, akkor honnan tudod, hogy nem a sötétet látod, honnan tudod, hogy a semmit?

Nem kötözködök, érdekel.

2020. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!