Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik most lettek gimisek...

Akik most lettek gimisek nektek nem hiányzik az általános iskola?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon és mostmár én is utálok suliba járni, pedig eddig szerettem.

2021. jan. 8. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Gimisek nem online oktatáson vannak?
2021. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De.

Arról kérdeztem, amikor suliba jártunk,csak rosszul fogalmaztam.

2021. jan. 8. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
dehogy hiányzik, a sok idióta tanár meg a hittan órák... belegondolni is rossz
2021. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Pont hogy most szerettem meg suliba járni. Végre normális osztályom van.
2021. jan. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sokat költöztem, ezért, a gimit úgy kezdtem meg, hogy költöztünk megint, szóval új helyen kezdtem a gimit régen, ami jobb volt az előző iskolánál, ahol az általánost csináltam. Akikkel az általánost együtt kezdtem, közülük is pár gyerek tartotta a másikkal a kapcsolatot. A gimiben is azt vettem észre, hogy alig van olyan, aki az általános iskolából bárkivel is tartaná a kapcsolatot. Én inkább azt veszem észre, hogy, a gimiben, ha valakinek viszonylag normálisak a szülei, illetve meg tudja úszni, hogy ne bántsák és azért 1 gyerekkel legalább sikerül összebarátkoznia, akkor nem lesz sok gondja a kezdetekben.
2021. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem az általános iskolát, szerencsére sok volt baráttal tartom a kapcsolatot. A gimnáziumban is jól érzem magam, nagyon jó a társaság, tanárok, úgyhogy király.
2021. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem kezdetben hiányzott, de most már nem igazán. Igazából nem maga a suli hiányzott, hanem a megszokott környezet, és az hogy szinte mindenkit ismertem az általánosan.
2021. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!